RX 550 sistem nasıl?

Ekran kartı çok kötü.

Kanka sende abartma bende Ryzen 5 2600 ve RX550 4 GB var GTA 5 Ultra ayarlarda 60 FPS civari oynuyorum 1080p.

O kart artık girişinde giriş bir seviyesi 4 GB olduğuna aldanmayın bende GT1030 vardı ve perforamnsları aşağı yukarı aynı geçip 2010 oyunları oynamak istiyorsa alabilir ama şu an için o kart 720p Low'dan da aşağısı.

GTA 5'i Low ayarda giriyorsunuz ama.

O kart artık girişinde giriş bir seviyesi 4 GB olduğuna aldanmayın bende GT1030 vardı ve perforamnsları aşağı yukarı aynı geçip 2010 oyunları oynamak istiyorsa alabilir ama şu an için o kart 720p Low'dan da aşağısı.

GTA 5'i Low ayarda giriyorsunuz ama.

Demeye çalıştığım; ben 2 GB ekran kartı ile GTA 5 oynayabiliyorum akıcı şekilde, 4 GB yeter de artar iyi bir sistem için arkadaşa.

Demeye çalıştığım; ben 2 GB ekran kartı ile GTA 5 oynayabiliyorum akıcı şekilde, 4 GB yeter de artar iyi bir sistem için arkadaşa.

Dostlarım ben sistemin ortalama ve iyi arasında olduğunu biliyorum sadece 5500 ideal mi onu sordum ama hâlâ beni tatmin eden cevap bulamadım.

gta 5 veya cs valorant tarzı oynun oynayacaksan 1080 p de üzmez ama geçipte cod warzone filan oynayacaksan üzer .

Bu sistem bu parayı hak etmiyor. O ekran kartıyla aşağı yukarı aynı performansta olan 3400G APU sistemi 4 bin liraya sattım. Üstelik özellikleri bu sistemden çok daha iyiydi. 16GB ram vardı ve 240GB SSD dışında 1TB HDD mevcuttu sistemimde. Satan arkadaş sistemini bulunmaz hint kumaşı sanıyor herhalde.

Kanka bence alınmaz 5500 TL o sisteme pahalı diye düşünüyorum.

Rica etsem 5500'e bana Ankara da sistem bulur musunuz daha iyi?

Pahalı hocam 3.5-4 neyse.

Bu sistem bu parayı hak etmiyor. O ekran kartıyla aşağı yukarı aynı performansta olan 3400G APU sistemi 4 bin liraya sattım. Üstelik özellikleri bu sistemden çok daha iyiydi. 16 GB RAM vardı ve 240GB SSD dışında 1TB HDD mevcuttu sistemimde. Satan arkadaş sistemini bulunmaz hint kumaşı sanıyor herhalde.

Dostum haklı olabilirsin ama ben bakıyorum hazır sistem cart curt bulduğumun en iyisi.

Geri
Yukarı