RX 550 sistem oyunlarda çöküyor

Keremyzc54

Centipat
Yer
Sakarya, Adapazarı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// I3-13100F // GİGABYTE H610 M // MSİ VENTUS RTX 3060Tİ 8GB // CORSAİR VENGEANCE LPX 16GB // 480 SSD // CORSAIR CV550 // BLUEFORCE ULTİMATE KASA //
Merhaba, aldıgımdan beri sorunları bitmeyen ASUS Phoenix RX 550 4G ekran kartımla oyun açarken ilk önce donuyor sonra çöküyor. AMD hata ayıklayıcı vb neredeyse her seferinde oluyor, her yerde çöküyor. Sürücüleri sildim, format bile attım yine çöküyor. Gücünü düşürüyorum yine çöküyor, PSU değiştim yine çöküyor. Nasıl düzelteceğim? Çok canımı sıkmaya başladı

Sistem özellikleri:
i3-9100F işlemci.
8x2 GB Corsair Vengeance RAM.
H310M anakart.
ASUS Phoenix RX 550 4G.
PSU Corsair CV 550.

Merhaba, aldıgımdan beri sorunları bitmeyen ASUS Phoenix RX 550 4G ekran kartımla oyun açarken ilk önce donuyor sonra çöküyor. AMD hata ayıklayıcı vb neredeyse her seferinde oluyor, her yerde çöküyor. Sürücüleri sildim, format bile attım yine çöküyor. Gücünü düşürüyorum yine çöküyor, PSU değiştim yine çöküyor. Nasıl düzelteceğim? Çok canımı sıkmaya başladı.

Sistem özellikleri:
i3-9100F işlemci.
8x2 GB Corsair Vengeance RAM.
H310M anakart.
ASUS Phoenix RX 550 4G.
PSU Corsair CV 550.

Hocam overclock vs yaptınız mı frekanslarda oynadın mı arkadasın dedıgı gibi HDD ve SSD'yı kontrol edebilir misiniz?

Hocam overclock vs yaptınız mı frekanslarda oynadın mı arkadasın dedıgı gibi HDD ve SSD'yı kontrol edebilir misiniz?

OC falan yok Afterburner'da fan dışında ayarıyla oynamadım sıfır kart. SSD'yi nasıl kontrol edebilirim?

OCCT testi yapmayı dener misiniz? Onda da çökerse iş sorun.

Testte çökmedi hocam AMD uygulamasından son sürümü indirdim bu sefer daha da fazla çökmeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı