RX 550 sistem PUBG Mobile emulatör kasma ve drop sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

thegunays411

Centipat
Daha fazla  
Oyunda normalde 58, 59 FPS arası alıyorum. Bazen düşüşler oluyor hele ki kalabalık yerlere atlayınca hiç oynanmıyor. Genel olarak kasıyor ve hiç tatmin edici değil. Sizin bildiğiniz bir çözüm var mı?

Sistemim.
AMD FX 8120 4.0 GHz.
AMD RX 550 4 GB.
8 GB RAM.

Youtube'da bulabileceğin standart çözümler dışı bir çözüm yok. Emülatör sistemler her zaman böyle sorunlar yaratır. Oyunun kendi emilatörü bile her güncellemede sorun çıkartıyor, sonrasında bir tane de düzeltme yaması yayınlıyorlar.

YouTube'da bulabileceğin standart çözümler dışı bir çözüm yok. Emülatör sistemler her zaman böyle sorunlar yaratır. Oyunun kendi emilatörü bile her güncellemede sorun çıkartıyor, sonrasında bir tane de düzeltme yaması yayınlıyorlar.

Belirttiğiniz gibi YouTube üzerinden belki de bütün ayarları denedim fakat değişen pek bir şey olmuyor benim sistemimden daha kötü olanlar bunları daha az yaşıyor belki yazılanlar dışında birilerinin bilgisi vardır diye düşünmüştüm.

Emulatör programları işlemciyi kullanır. İşlemcinin biraz güçlü olması lazım ve BIOS'tan uygulma sanallaştırma özelliği açık olması gerekiyor. Bu özellik açıksa kulladnığınız emulatör ayarlarında donanımsal hızlandırma diye bir özellik varsa o da aktif oluyor bir nebze hızlandırabilir.

Emulatör programları işlemciyi kullanır. İşlemcinin biraz güçlü olması lazım ve BIOS'tan uygulma sanallaştırma özelliği açık olması gerekiyor. Bu özellik açıksa kulladnığınız emulatör ayarlarında donanımsal hızlandırma diye bir özellik varsa o da aktif oluyor bir nebze hızlandırabilir.

Belirtmiş olduğunuz sanallaştırma açıktır ve performans açısından hiçbir artısını görmedim maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı