RX 550 sistem Rainbow 6 Siege açar mı?

İtopya'dan şöyle hayali bir sistem toplansa fiyatlar bu, 16 GB bellek artık uzun vadeli düşününce daha mantıklı olacaktır 8 GB belleğe göre.

Ayrıca hani başka sitelerden vs aynı parçaları daha ucuza bulmak mümkün, ama asla güç kaynağında ucuza kaçmayın.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-26_122812.png
    resim_2021-01-26_122812.png
    111,3 KB · Görüntüleme: 24
O da doğru, zaten baktım şimdi sitelere de 3400G hiçbir yerde stoklarda yok, 2400G var hep.

Hocam RX 550 yerine GTX 750 Ti veya GT 1030 gibi kartlara bakabilirsiniz. Hem günümüzde oyun için alınacak en düşük kart GTX 1050 Ti'dır. Ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi bütçeniz ile bir konu açın yardımcı olalım.

Hocam RX 550 yerine GTX 750 Ti veya GT 1030 gibi kartlara bakabilirsiniz. Hem günümüzde oyun için alınacak en düşük kart GTX 1050 Ti'dır. Ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi bütçeniz ile bir konu açın yardımcı olalım.
Yok konu sahibi ben değilim, yukarıdaki mesaja öneri niteliğinde yazmıştım. Ama evet artık malum kurlar ve vergilerden dört bin liranın altı sistem toplamak mümkün değil gibi bir şey. Toplansa bile mutlaka bir şeyden ucuza kaçmak durumundasın ve bu da iyi bir şey değil.
Ayrıca sistem toplamaktan kaçınıyorsan hazır sistemlere bakabilirsin.

Kendin de toplasan aşağı yukarı benzer fiyata denk gelir.

Yok konu sahibi ben değilim, yukarıdaki mesaja öneri niteliğinde yazmıştım. Ama evet artık malum kurlar ve vergilerden dört bin liranın altı sistem toplamak mümkün değil gibi bir şey. Toplansa bile mutlaka bir şeyden ucuza kaçmak durumundasın ve bu da iyi bir şey değil.

Pardon sizi konu sahibi sandım :D. Ayrıca size katılıyorum. Adam akıllı CS:GO ve Valorant oynamak için en aşağı i5 10400F ve GTX 1050 Ti gerekli. Böyle bir sistemin fiyatıda 4000 TL ve üstü :(

Bu işlemci Ryzen 5 3400G'ye yakın, ama sanırım bunda 10 tane Vega çekirdeği var 3400G'de 11 tane, arada yaklaşık %9 fark olacaktır. eğer 3400G varsa ve tray değil de kutulu yani soğutucusu ile geliyorsa öyle bulun. Onun dışında şu anki attığın sistem gayet yeter Rainbow Six Siege için.

Geri
Yukarı