RX 550 sistemde ayar videosundaki ayarları uyguladıktan sonra FPS düştü

İşletim sistemi
Windows 11

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB CL 16 DDR4 2600MHZ
Ekran kartı
AMD RX 550 4GB
Anakart
ASUS PRİME B-450F
İşlemci
AMD RYZEN 5 2600
RX550 4 GB kartım var ve orta düşük bazı ayarlarda yüksek 50 45 FPS değerlerinde oyunu bitirdim. Sonrasında YouTube'da optimizasyon ayarları diye bir video buldum ayarları uyguladım ve onayladım sonra FPS 20 15 olmaya başladı. Eski ayarlara da geliyorum hala 20 15 ayarları en düşüğe çekiyorum yine 15 20. acaba bunu nasıl düzelteceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınız ayarları bir bir geri alın hatırladığınız kadarıyla veya takıldığınız yeri buraya sorun orijinal hali neyse bakıp söyleyelim. Bir daha da o videolara inanıp her şeyi uygulamayın. Yok 50 FPS'den 200 300'e çıkartıyor, fasa fiso clickbait hepsi.

Yaptığınız ayarları bir bir geri alın hatırladığınız kadarıyla veya takıldığınız yeri buraya sorun orijinal hali neyse bakıp söyleyelim. Bir daha da o videolara inanıp her şeyi uygulamayın. Yok 50 FPS'den 200 300'e çıkartıyor, fasa fiso clickbait hepsi.

Aga yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu yaptım fakat yaptığıma pişmanım düzeltmenin yolu yok mu?
Video linki atabilir misiniz bakalım? Windows 10 kullanıyorsanız sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Bilgisayara bir şey yapmadım RDR ayarları içinde oldu.

Oyunun belgelerde ayarları ve Save'i tuttuğu dosya var. Belgelerde ayarların tutulduğu dosyayı silersen bütün ayarlar varsayılan oyunun ayarladigi ayarlara döner. Dilersen oyun içi ayardan da varsayılan ayarlara döndürebilirsin ki yapmışsındir zaten.

Oyunun belgelerde ayarları ve Save'i tuttuğu dosya var. Belgelerde ayarların tutulduğu dosyayı silersen bütün ayarlar varsayılan oyunun ayarladigi ayarlara döner. Dilersen oyun içi ayardan da varsayılan ayarlara döndürebilirsin ki yapmışsındir zaten.

Yaptım reis ne var ne yok yaptım. Zaten ben kime 50 40 FPS alıyorum desem inanamıyordu nazar değdi :/ gerçekten birisi şey diyordu benim GTX 1650 var ben alamıyorum falan.

Gözü değdi milletin jekekdk.

Yeni konular

Geri
Yukarı