RX 550 sistemde Fortnite oyundan atıyor

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben genelde Fortnite oynuyorum ve FPS anlamından hiçbir sıkıntım yok ama şöyle bir durum oluyor oyun içerisinde durduk yere oyundan atıyor ve Fortnite çöktü uyarısı alıyorum onunlada kalmayıp oyunu başlattığımda açılış ekranında ekran kartı sürücünüzü güncelleştiriniz yazıyor acaba ekran kartı sürümünü güncelleştirsem bu oyundan atma ve uyarı düzelir mi?
Bir de eğer güncellersem ekran kartı sürücülerini ekran kartımda sorun olur mu?
Ekran kartı modeli: AMD RX 550 2 GB.

WHQL nedir hocam?

Laboratuvar ortamında test edilen sürücüler. WHQL, Windows donanım kalite laboratuvalarları'nın kısaltmasıdır. Bu laboratuar, donanım ve yazılım için, aygıt sürücülerinin test edilmesine ve 'imzalanmasına' izin veren çeşitli test araçları sağlar. WHQL imzalı sürücüler bu labortuvarda test edilmiş, onaylanmış ve dijital olarak imzalanmış sürücülerdir.

Laboratuvar ortamında test edilen sürücüler. WHQL, Windows donanım kalite laboratuvalarları'nın kısaltmasıdır. Bu laboratuar, donanım ve yazılım için, aygıt sürücülerinin test edilmesine ve 'imzalanmasına' izin veren çeşitli test araçları sağlar. WHQL imzalı sürücüler bu labortuvarda test edilmiş, onaylanmış ve dijital olarak imzalanmış sürücülerdir.

Oo tamamdır hocam teşekkür ederim

@Shote17 hocam bir şey diyeceğim benim Fortnite'a girerken çıkan uyarıda tavsiye edilen sürücüye 22.2.2 demiş onun üstünü yana direk onu güncellesem sorun olmaz değil mi ya da o sürüm güzel mi?
22.2.2

Son düzenleme:
Oo tamamdır hocam teşekkür ederim.

@Shote17 hocam bir şey diyeceğim benim Fortnite'a girerken çıkan uyarıda tavsiye edilen sürücüye 22.2.2 demiş onun üstünü yana direk onu güncellesem sorun olmaz değil mi ya da o sürüm güzel mi?
22.2.2

Ben 22.6.1i deneyip size önerdim fakat 22.2.2 hakkında bir bilgim yok, isterseniz ilk onu yükleyin 1 hafta boyunca test edin eğer sorun yoksa devam edersiniz varsa önerdiğim sürüme güncellersiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı