RX 550 sistemde Kholat kasıyor

fuatkorkmazz34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

RX550 4 GB ekran kartım, 8 GB RAM, 240 GB SSD ve Q8200 de işlemcim var.

Kholat oyunu normalde 50-60 FPS veriyor ama yoğun kar olan bölgelere girmeye başlayınca bu hale geliyor. Kastığı an GPU kullanımı 0-10 arasına düşüyor. Darboğaz kaynaklı mı acaba?

34.png

Merhaba arkadaşlar.

RX550 4 GB ekran kartım, 8 GB RAM, 240 GB SSD ve Q8200'de işlemcim var.

Kholat oyunu normalde 50-60 FPS veriyor ama yoğun kar olan bölgelere girmeye başlayınca bu hale geliyor. Kastığı an GPU kullanımı 0-10 arasına düşüyor. Darboğaz kaynaklı mı acaba?

Eki Görüntüle 826954

Hocam driverleri bir daha kur DDU ile Windows Update yap olmadı format at o da olmadı darboğazdan kaynaklıdır.

Merhaba arkadaşlar.

RX550 4 GB ekran kartım, 8 GB RAM, 240 GB SSD ve Q8200'de işlemcim var.

Eki Görüntüle 826954

%5 - %10 darboğaz var galiba

Herşeyi güncelledim,formatıda yeni attım.Ama sorun aynı.7 days to dieda bile düşük ayarlarda 20-25 fps arası oynuyorum :D

Kholat harika oyundur gerçekten,o yüzden tam verim almak istiyorum.İşlemci alıcam darboğaz yüzünden büyük ihtimalle.Driverlar güncel @Neverchanges
Kanka, işlemciden yapar. DDR2 mi, yoksa DDR3 mü RAM'ler?
ramler ddr2,öyle çok oyun oynayan birsii değilim.Lol oynuyorum genellikle aradada böyle oyunlar işte.

Son düzenleme:
Her şeyi güncelledim, formatıda yeni attım. Ama sorun aynı. 7 Days to Die'da bile düşük ayarlarda 20-25 FPS arası oynuyorum :D

Kholat harika oyundur gerçekten, o yüzden tam verim almak istiyorum. İşlemci alacağım darboğaz yüzünden büyük ihtimalle. Driverlar güncel @Neverchanges

RAM'ler DDR2, öyle çok oyun oynayan birsii değilim. LoL oynuyorum genellikle aradada böyle oyunlar işte.

Hocam sadece işlemci değil anakartıda değiştir sen DDR2 kaldımı yav DDR3'e geçsen daha iyi hala daha canavar gibi DDR3 ben de kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı