RX 550 sistemi almakla hata ettim mi?

fvz_krkyn

Kilopat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar.
Öncelikle ben 1 ay önce bir sistem aldım, sistem özellikleri:
R3 3100.
RX 550
8 GB D30 RAM.
480 GB Team CX1 SSD.
Hiper Zoe 500W kasa.
Toplam: 3195 TL.

Evet arkadaşlar bende alırken kasadan ve SSD'den korkmuştum fakat şu anda kasa konusunda soğutma çok iyi gözüküyor ve SSD ile ilgili olarak çok fazla kötü yorum görmüştüm fakat şu anlık iyi gibi. Şimdi gelelim asıl konuya, ekran kartım 23 derecede çalıştığını gözlemledim (MSI Afterburner). Yük altındada maksimum 55 derece oldu. R3 3100 genellikle 65 derecelerde, RAM'ler 3000 MHz hızında çalışmakta, SSD ile bilgisayar görev yöneticisinde 6 sn olduğu yazmakta ve yazma okuma değerleri birebir aynı. Benim sorum şu acaba bu sistemi alarak hata ettim mi? Kasa ve PSU için canlı bomba demişlerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa hariç bence güzel bir sistem iyi bir seçim yapmışsın ama kasayı değiştir Corsair Carbide Spec Delta alabilirsin.

RX 550 bu bütçede bence alınır. Bu bütçede RX 550 yerine R5 3400G öneriyorlar fakat RX 550 daha fazla performans veriyor. Biraz hata yapmışsınız diyebilirim kasa ve PSU için.

İyi sosyaller arkadaşlar.
Öncelikle ben 1 ay önce bir sistem aldım, sistem özellikleri:
R3 3100.
RX 550
8 GB D30 RAM.
480 GB Team CX1 SSD.
Hiper Zoe 500W kasa.
Toplam: 3195 TL.

Evet arkadaşlar bende alırken kasadan ve SSD'den korkmuştum fakat şu anda kasa konusunda soğutma çok iyi gözüküyor ve SSD ile ilgili olarak çok fazla kötü yorum görmüştüm fakat şu anlık iyi gibi. Şimdi gelelim asıl konuya, ekran kartım 23 derecede çalıştığını gözlemledim (MSI Afterburner). Yük altındada maksimum 55 derece oldu. R3 3100 genellikle 65 derecelerde, RAM'ler 3000 MHz hızında çalışmakta, SSD ile bilgisayar görev yöneticisinde 6 sn olduğu yazmakta ve yazma okuma değerleri birebir aynı. Benim sorum şu acaba bu sistemi alarak hata ettim mi? Kasa ve PSU için canlı bomba demişlerdi.
Ekran kartını neden bu kadar düşük aldın?

Yeni konular

Geri
Yukarı