RX 5500 XT 8 GB ile ETH Kazancı Kaç TL Olur?

Merhaba,
Arkadaşlar biliyorsunuz Ethermine'dan cüzdanınıza ETH göndermek için minimum 0.1 ETH istiyor. Benim anlamadığım nokta 25-35 mh kazan tek kart ile buna ulaşmak çok zor fakat insanlar tek kart ile bu siteden ETH mining yapıyor. Bana olay mantıksız geldi acaba benim minimum ödeme limitiyle alakalı atladığım, bilmediğim bir şey mi var? 0.1 altı bakiyemizi ETH cüzdanına gönderme yolu var mı?

Merhaba,
Arkadaşlar biliyorsunuz Ethermine'dan cüzdanınıza ETH göndermek için minimum 0.1 ETH istiyor. Benim anlamadığım nokta 25-35 mh kazan tek kart ile buna ulaşmak çok zor fakat insanlar tek kart ile bu siteden ETH mining yapıyor. Bana olay mantıksız geldi acaba benim minimum ödeme limitiyle alakalı atladığım, bilmediğim bir şey mi var? 0.1 altı bakiyemizi ETH cüzdanına gönderme yolu var mı?
+

Merhaba,

0.01 alıyorsunuz 0.1 değil.

4 haftada yaklaşık 0.0422 ETH kazdım ve 570TL kazandım. Parayı binance borsadan bozdurup parapara hesabıma TL olarak katardım ve bu parayla da Oyun kolu aldım :)
İşin ilginç tarafı elektrik faturam aynı hatta biraz daha az geldi. Sebebi ise normalde de her gün oyun oynuyor olmam. :D

Arkadaşlar mrb ben binance.com üzerinden kazancımi Papara'ya göndermek istiyorum sistem bana 0.05 ETH'ye ulaşınca hesabıma parayı göndereceğini söylüyor ben sisteme 0.1 ETH girebildim yani biri bu konuyu bana açıklayabilirim rica etsem bir de binance.com para transferi için kimlik resmini istedi yüz resmimizi çektim yoksa işlem yapmıyordu inşallah başımıza bir şey gelmez şimdiden yardımınız için sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı