RX 5500 XT 8 GB vs. GTX 1660S

Bütçe
2600
Fiyat pahalı olduğu için RX 5500 XT derim. Dağları yerinden kaldıracak kadar bir FPS şokuna uğratmaz sizi. Fark edilmeyecek bir FPS farkı vardır. Ama aralarında ki fiyat farkı 1000 TL neredeyse.

Bu yorumu internetten izlediğim videolar, kartları hakkında bilgiler veren siteleri ve fiyatları inceleyerek yaptım.
Zaten benimde alacağım ekran kartı RX 5500 XT olduğundan, uzun zamanadır araştırıyorum bende.

Fiyat pahalı olduğu için RX 5500 XT derim. Dağları yerinden kaldıracak kadar bir FPS şokuna uğratmaz sizi. Fark edilmeyecek bir FPS farkı vardır. Ama aralarında ki fiyat farkı 1000 TL neredeyse.

Bu yorumu internetten izlediğim videolar, kartları hakkında bilgiler veren siteleri ve fiyatları inceleyerek yaptım.
Zaten benim de alacağım ekran kartı RX 5500 XT olduğundan, uzun zamanadır araştırıyorum.

Attığım linkte ki ürün 2400 TL ama siz bilirsiniz.

Zaten benimde alacağım ekran kartı RX 5500 XT olduğundan, uzun zamanadır araştırıyorum bende.
1000 TL?

Ben aslında Palit modelleri es geçtim diyebilirim. Bu fiyatları 3000'e yakın olanlar var ya, onu alacaklarına RX 5500 XT alsınlar dedim mantık olarak.
Bu fiyat bandında Palit olmasa dediğiniz mantıklı olabilirdi. Fakat arkadaşın bütçesinde 1660S olduğu için daha güçsüz bir kart almasını önermem. Ayrıca ısınan sorunlu bir kart da değil.

Bu fiyat bandında Palit olmasa dediğiniz mantıklı olabilirdi. Fakat arkadaşın bütçesinde 1660S olduğu için daha güçsüz bir kart almasını önermem. Ayrıca ısınan sorunlu bir kart da değil.

Ayrıca havalandırma dizaynı falanda kötü gibi duruyor. MSI ve Gigabyte gibi durmuyor.
Mesela A Modeli'nin MSI hali çift fanlı oluyor, ama Palit modeli tek ve koca fanlı oluyor.
Tasarım, dizayn olarak falan farklı yani.

NVIDIA GPU'yu veriyor bunlara, bunlarda kendilerine göre tasarlıyorlar.

Geri
Yukarı