RX 5500 XT ekran kartı ile 3 günlük mining sonuçları

batuhanylrm1

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar 1 Mart 08:00 tarihinde mining yapmaya başladım ve bugün'e kadar toplamda 2 saat bir kesinti yaşadım yani 62 saatlik bir mining gerçekleştirdim ortalama 24-25 mhs bandında ilerledi sizce değer mi yoksa yapmaktan vaz mı geçmeliyim. Sıcaklık 47 derece de sabit güç kullanımı ise 50 Watt sabit durumda.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    214,2 KB · Görüntüleme: 182
Deneyip öğrenmelisiniz hocam. Günlük getirilerine bakın her iki sitenin de. Binance pool ilk 24 saatte az ödeyecektir sonraki 24 saatte (yani toplam 48 saat geçmeli) getirisi belli olur. Ethermine'Ink'i zaten belli. Hangisi işinize geliyorsa ona geçin.

Deneyip öğrenmelisiniz hocam. Günlük getirilerine bakın her iki sitenin de. Binance pool ilk 24 saatte az ödeyecektir sonraki 24 saatte (yani toplam 48 saat geçmeli) getirisi belli olur. Ethermine'Ink'i zaten belli. Hangisi işinize geliyorsa ona geçin.

24 saat aralıksız yapmayı planlıyorum fakat Ethermine de 14 günde bir kesin yatıyor mu para emin değilim mesela şimdi Ethermine de 5 dolarım var ve binanceye döndüm o 5 dolar 14 gün sonra hesabıma iletilecek mi?
24 saat durmadan yapacaksan binance yoksa Ethermine.

Size yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı