RX 5500 XT FPS sorunu

windows nereden nasıl etkinleştirebilirim nerede satılıyor söylermisin windowsu etkinleştirdigimde fps düşüklüğü ve donma sorunu gidicekmi bakalım

Orijinal lisanslı ürün de alabilirsin ama gittigidiyor.com'da 5-10 TL'ye Windows 10 kodları satılıyor diye duymuştum.

hazır sistem teknobiyotikten aldım

Şimdi bir sürü konu var. Hangi çözünürlükte oynuyorsun. Ayarları, çözünürlüğü hiç değiştirdin mi değerleri kontrol etmek için? Takılmalar hissettiğini söylemişsin bir de mesajında. Kullanım değerlerine hiç baktın mı CPU, GPU nasıl gidiyor? Düşük GPU kullanımı çok yaygın bir konu her model kart için durum çok değişiyor ama Windows'un güncel olması ve sürücüyü baştan kurman iyi oldu en azından sorunun bunlar olmadığını biliyoruz.

Şimdi bir sürü konu var. Hangi çözünürlükte oynuyorsun. Ayarları, çözünürlüğü hiç değiştirdin mi değerleri kontrol etmek için? Takılmalar hissettiğini söylemişsin bir de mesajında. Kullanım değerlerine hiç baktın mı CPU, GPU nasıl gidiyor? Düşük GPU kullanımı çok yaygın bir konu her model kart için durum çok değişiyor ama Windows'un güncel olması ve sürücüyü baştan kurman iyi oldu en azından sorunun bunlar olmadığını biliyoruz.

Vallahi tekrar denedim sildim software tekrar yükledim oldu testini yapayım dedim CS:GO'da sonunda 200 FPS'leri gördüm Low ayarlarda 200-270 FPS değişiyor arada 180 görüyorum ama normaldir çok teşekkürler dostum ilgilendiğin için sorun ya windowsda ya da silip yüklemek işe yaradı tam bilmiyorum ama düzeldi tekrardan çok teşekkürler ilgilendiğin için
Not olarak GPU kullanımı %80'lerde PUBG'de %98 görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. Ama bu oyundan oyuna göre değişir kullanım öyle biliyorum

valla tekrar denedim sildim software tekrar yükledim oldu testini yapayım dedim csgoda sonunda 200 fpsleri gördüm low ayarlarda 200-270 fps değişiyor arada 180 görüyorum ama normaldir çok teşekkürler dostum ilgilendiğin için sorun ya windowsda yada silip yüklemek işe yaradı tam bilmiyorum ama düzeldi tekrardan çok teşekkürler ilgilendiğin için

Rica ederim. 🙂 Windows'unu etkinleştirmen şarttı zaten hem güvenliğin hem de daha iyi kullanım için. Şu anda bir sorun yaşamıyorsan güzel. Benzer bir sorun yaşarsan ilk işin sürücüyü temizleyip baştan kurmak olsun şimdilik, umarım gelecekte çıkacak sürücüler bu sorunları tamamen çözer.

Yeni konular

Geri
Yukarı