Çözüldü RX 5500 XT geliştirilmiş senkronizasyon kare atlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Arkadaşlar kartımda sıkıntı olduğuna dair aşırı derecede şüphelerim var. Geliştirilmiş senkronizasyonu açınca kare atlaması yaşayan bir tek ben mi varım öğrenmem gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geliştirilmiş senkronizasyon açtığımda kare atlaması yaşamıyorum. Dün de başka konu açmıştın kartında teknik arıza olma ihtimali büyük servise göndermelisin.

Ayarlarım bu şekilde, eğer kapatırsam FPS değeri Hz değerinin üstüne çıktığında yırtılmalar oluyor ama açıkken tamamen kayboluyor.

Screenshot_3.png

AMD sorun çıkaran sistemler için gelişmiş senkranizasyonun geçici bir süre kapatılmasını öneriyor sürücü notlarında.

Geliştirilmiş senkronizasyon açtığımda kare atlaması yaşamıyorum. Dün de başka konu açmıştın kartında teknik arıza olma ihtimali büyük servise göndermelisin.

Ayarlarım bu şekilde, eğer kapatırsam FPS değeri Hz değerinin üstüne çıktığında yırtılmalar oluyor ama açıkken tamamen kayboluyor.

Eki Görüntüle 641761
Hergün yeni bir sürpriz yapıyor bana :D
AMD sorun çıkaran sistemler için gelişmiş senkranizasyonun geçici bir süre kapatılmasını öneriyor sürücü notlarında.
Sorun çıkartan sistemler derken hangi sistemleri kast ettiler acaba :D

Gönder servise her gün yeni konu açacağına bir baksınlar ne vardı bu kadar.
Gönderiyoruz 15 gün bulamıyoruz kartı sonra :D
Kargo ücreti de cabası.
Bu arada yazmayı unutmuşum, CPU SMT'yi geri açınca düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı