RX 5500 XT i5 6500 darboğaz olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Battlefield V işlemciye yüklenen önemli oyunlardan birisi. Buna rağmen gördüğün üzere cayır cayır oynatıyor. Boşver sen bunları.

Yanlış bilgilendirme
Aferin. Güzel öneriler. (!) 1660 Super seviyesinde bir kart. O işlemci RX 480, RX 570 üstü besleyemez doğru dürüst. 1060 ı da BF1 gibi oyunlarda her ayarı Ultra yaparak sabit FPS alınıyor. Ben de o ekran kartına belirli bütçe vermesi yerine güncelleme yapılmayacak sistemi elinden çıkarıp Ryzen 5 1600 AF sisteme geçmesini yanına güzel bir ekran kartı alıp darboğaz yaşamadan kullanmasını önerdim. Asıl Intel sizin tanrınız mı? Neyin tatavasını yapıyorsunuz?

Aferin. Güzel öneriler. (!) 1660 Super seviyesinde bir kart. O işlemci RX 480, RX 570 üstü besleyemez doğru dürüst. 1060'ı da BF1 gibi oyunlarda her ayarı Ultra yaparak sabit FPS alınıyor. Ben de o ekran kartına belirli bütçe vermesi yerine güncelleme yapılmayacak sistemi elinden çıkarıp Ryzen 5 1600 AF sisteme geçmesini yanına güzel bir ekran kartı alıp darboğaz yaşamadan kullanmasını önerdim. Asıl Intel sizin tanrınız mı? Neyin tatavasını yapıyorsunuz?

Sen bildiğini oku. Burda adam elindekileri belirtmiş, insanlar 2. el PC'lerden korkuyor diyoruz sen bize ne diyorsun. Sen git "AMD"li PC'nde oyun oyna.

Sen bildiğini oku. Burda adam elindekileri belirtmiş, insanlar 2. el PC'lerden korkuyor diyoruz sen bize ne diyorsun. Sen git "AMD"li PC'nde oyun oyna.
Neyi zorluyorsunuz ki? Darboğaz yapar işte. O İşlemci o kadar kötü değil ben de biliyorum. Lakin almak istediği kart darboğaz yapar. Ona o fiyatı vermesi yerine kendi sistemini satıp daha ucuza sıfır 1600 AF daha güçlü ve güncellenebilir sistem toplayabilir. Ve darboğaz yaşamaz. Anlatmaya çalıştığım buydu.

Ya beyler çoluk çocuğa ne anlatıyorsunuz boşverin söylenecek söylendi. Şimdi yan tarafta bir konuda konuşuluyor. Adam Ryzen 7 2700x ile Lol'de FPS'te düşmeler yaşıyor. Bırakın takılsınlar kafalarına göre.
Neyi zorluyorsunuz ki? Darboğaz yapar işte. O İşlemci o kadar kötü değil ben de biliyorum. Lakin almak istediği kart darboğaz yapar. Ona o fiyatı vermesi yerine kendi sistemini satıp daha ucuza sıfır 1600 AF daha güçlü ve güncellenebilir sistem toplayabilir. Ve darboğaz yaşamaz. Anlatmaya çalıştığım buydu.
Ya kardeş adam belki singleplayer oynuyor? Yeni bir işlemci veya işlemci upgrade ette demiyorsun. Git elindeki iş görür işlemciyi sat AMD al diyorsun. Derdin ne?

Arkadaşlar hepinize yorumları için teşşekür ederim al sat ikinci el sistem gibi bir niyetim yok sadece i5 6500 gidicek en iyi ekran kartını arıyorum eğer varsa kafanızda söylerseniz mutlu olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı