RX 5500 XT i5 6500 darboğaz olur mu?

Arkadaşlar hepinize yorumları için teşekür ederim al sat ikinci el sistem gibi bir niyetim yok sadece i5 6500 gidecek en iyi ekran kartını arıyorum eğer varsa kafanızda söylerseniz mutlu olurum.

Dostum i3 9100F ile RX580 kullanıyorum. RX580 veya garanti olsun dersen RX570 almanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar hepinize yorumları için teşşekür ederim al sat ikinci el sistem gibi bir niyetim yok sadece i5 6500 gidicek en iyi ekran kartını arıyorum eğer varsa kafanızda söylerseniz mutlu olurum
Dostum böyle bir şey yok işte. Öyle bir oyunda öyle bir ayar yaparsınki i5 6500'ü yüzde yüz kullanmadan RTX2080ti'a darboğaz yaptırırsın. 4k Metro Exodus RTX:eek:n oynarsın işlemcini kullanmadan ekran kartını tam kullanırsın. Alabildiğin en iyi ekran kartını al sen paranın yettiği.

Neyi zorluyorsunuz ki? Darboğaz yapar işte. O İşlemci o kadar kötü değil ben de biliyorum. Lakin almak istediği kart darboğaz yapar. Ona o fiyatı vermesi yerine kendi sistemini satıp daha ucuza sıfır 1600 AF daha güçlü ve güncellenebilir sistem toplayabilir. Ve darboğaz yaşamaz. Anlatmaya çalıştığım buydu.
Dediğin yükseltmeyi yapmak için 750TL gibi bir ekstra para gerekiyor, üstüne bir de ekran kartı. Belki bütçesi yok, neden sorgulamadan AMD al diyorsunuz ki? Kullandığı işlemci sanki G4560.

Teşekkür ederim 1650 mi yoksa RX 570 veya 580 mi?

RX 580 1650'yi delik deşik ediyor. RX580 al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı