RX 5500 XT i5 6500 darboğaz olur mu?

RX570-RX580'e sakın bulaşma. Zaten eski kartlar artık. RX 5500 nasıl bilemiyorum güç tüketimi, stabilizasyonu, Driver uyumu falan. İyise AMD kanadından yine bir şeyler alabilirsin. GTX1650 Super ve GTX1660 Super alabilirsin. Pişman etmezler.

Umarım şaka yapıyorsundur. Attığım linki izlede gör kim iyi.

Abicim teknoloji takibiniz yok mu sizin? GTX1650 Super varken zaten niye gidip GTX1650 alsın adam?
RX570- RX580 uzak dur bunlardan bunlar yüksek oranda arıza yapan kartlar. Bak şimdi bir link atacağım bu adamlar bilgisayar tamircisi, yeni nesil kartlarda reballing neredeyse hiç ihtiyaç duyulmuyordu. Sağolsun AMD RX570-RX580 çıkardı reballing olayı tekrar başladı. Bu adamların 5-6 tane reballing videosu var. Hepsi RX570-RX580 bu tehlikeyi göze alıyorsan al.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerdiğiniz ekran kartı almak istediği ekran kartıyla denk, komiksiniz.
5600 XT ve 5700 XT gücünden sonra bakma fırsatı bulamamıştım. Yeni görüyorum daha. Bazı oyunlarda 1650 Supere göre daha az FPS veriyor. Kusura bakmayın benim hatam. Raporlayın lakin 1660 Super denginde olduğunu düşünmek benim salaklığım. VRAM açısından 5500 XT daha iyi olur. Siz tüm mesajları boşverin.

5600 XT ve 5700 XT gücünden sonra bakma fırsatı bulamamıştım. Yeni görüyorum daha. Bazı oyunlarda 1650 Super'e göre daha az FPS veriyor. Kusura bakmayın benim hatam. Raporlayın lakin 1660 Super denginde olduğunu düşünmek benim salaklığım. VRAM açısından 5500 XT daha iyi olur. Siz tüm mesajları boşverin.

Hocam rapora falan gerek yok. İnsanız hata yapabiliyoruz. Bizim kızdığımız nokta hemen sistemi satıp AMD sistem alın demeniz. Önceki yorumlarıma bakıp neden kızdığımı anlayabilirsiniz.

5600 XT ve 5700 XT gücünden sonra bakma fırsatı bulamamıştım. Yeni görüyorum daha. Bazı oyunlarda 1650 Supere göre daha az FPS veriyor. Kusura bakmayın benim hatam. Raporlayın lakin 1660 Super denginde olduğunu düşünmek benim salaklığım. VRAM açısından 5500 XT daha iyi olur. Siz tüm mesajları boşverin.
Rapor etmedim o kadar önemli değil.

Arkadaşlar yine teşekkür ederim ama ben arada kalıyorum herkes bir ekran kartı öneriyor i5 6500 işlemciye ne alabilirim son kez soruyorum kusura bakmayın bugün alacağım o yüzden soruyorum :(

Hocam rapora falan gerek yok. İnsanız hata yapabiliyoruz. Bizim kızdığımız nokta hemen sistemi satıp AMD sistem alın demeniz. Önceki yorumlarıma bakıp neden kızdığımı anlayabilirsiniz.
İ5 6500, Zamanında güzel işlemciydi. Lakin çok fazla soket değiştiriyor. O işlemci eskimeden 7500 Getirince RX 480, 580 gibi kartları 7500 ile kullanılmaya başlandı. Ve 6. Seri bir işlemci gayet beslemesi gerekirken Intel bu nedenle hata yapması bu işlemciyi gözümde bitirdi diyebilirim. 1060 Gibi kartlar ile darboğaz yaptığı için bazı oyunlarda onun için önermedim. Ama RX 5500 XT araştırmadan yorumlamak benim hatam üzgünüm dostlar.
Arkadaşlar yine teşekkür ederim ama ben arada kalıyorum herkes bir ekran kartı öneriyor i5 6500 işlemciye ne alabilirim son kez soruyorum kusura bakmayın bugün alacağım o yüzden soruyorum :(
RX 5500 XT alın. VRAM olarak daha ileriye dönük olur. Ayrıca güç kaynağınız nedir hocam?

Geri
Yukarı