RX 5500 XT için 500W PSU yeterli mi?

Önerdiğim tarz bir PSU ile yola çıkarsan daha iyi 👍. Çünkü sonra sıkıntı olduğu zaman oradan mı buradan mı diye aranıp duruyoruz.
Kasa bulunuyor elimde thermaltake versa II iş görürmü peki? Veya daha uygun bütçeli bi psu önerisi alabilirmiyim şöyle 350tl civarı olsa en azından

Kasa bulunuyor elimde Thermaltake versa II iş görür mü peki? Veya daha uygun bütçeli bir PSU önerisi alabilir miyim şöyle 350TL civarı olsa en azından.

Söylediğim PSU modelini almaya çalışın. Eğer alamıyorsanız bu iyi o fiyat için. Daha altına bakmayın bile.

Thermaltake Versa II kasa iş görür masraf etmenize gerek yok üstlere egzoz fan takarsınız. Yan kapaktan da içeri hava üfleyen fan takarsınız 1-2 fan ile güzel idare eder.

thermaltake-versa-ii-atx-pc-case-730px-v2.jpg

Söylediğim PSU modelini almaya çalışın. Eğer alamıyorsanız bu iyi o fiyat için. Daha altına bakmayın bile.

Thermaltake

Thermaltake Versa II kasa iş görür masraf etmenize gerek yok üstlere egzoz fan takarsınız. Yan kapaktan da içeri hava üfleyen fan takarsınız 1-2 fan ile güzel idare eder.

Eki Görüntüle 674601

Eki Görüntüle 674601
Anladım. Peki şu linkteki ürün nasıl olur aslında amacım sinerji bilgisiyardan tümden halletmek birde başka siteden beklemeyelim diye bu ürüne bakıyorum.

Anladım. Peki şu linkteki ürün nasıl olur aslında amacım sinerji bilgisayardan tümden halletmek bir de başka siteden beklemeyelim diye bu ürüne bakıyorum.

Denersiniz reset, siyah ekran, görüntü gitti ses geldi falan olursa mecbur PSU değiştirip denemeniz gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı