RX 5600 XT sisteme 500W PSU yeterli mi?

Siendra

Hectopat
Daha fazla  
Dostum böyle bir sisteme kesinlikle 2x8 yap RAM'ları %30 performans artışı olur. Kasa fanları vs. çalışacağı için 5600xt sistemleri için 550w öneriliyor en az. Benim tavsiyem Zalman'ın 600W'lik güç kaynağını alman.

Güç kaynağına bağlı. Kasa içerisinde gelenler genelde alt seviye olur. İşinizi garantiye alın 600 W alın. Bu kartlarda yazılım dışında sorun yaşayanların büyük kısmı PSU yüzünden sıkıntı çekiyor.

Hocam fazla ısınmasını ve fazla ses çıkmasını istemiyorsanız bence 600W olan bir PSU alın. Kalitesi de önem taşır. Mesela aşağıdaki biraz eski olsa da sizi mutlu eder:

Hocam fazla ısınmasını ve fazla ses çıkmasını istemiyorsanız bence 600W olan bir PSU alın. Kalitesi de önem taşır. Mesela aşağıdaki biraz eski olsa da sizi mutlu eder:
Bu güç kaynağı iyi değil. Arkadaşa almasını tavsiye etmem.

Bu güç kaynağı iyi değil. Arkadaşa almasını tavsiye etmem.
Kullananlar memnun. Saat akşam 6 sularında birisiyle yazışmıştım kullanan forumdaki. O memnun kalmış.

Ryzen işlemcin var. 2x8 öneririm veya 2x4.
Kaliteli 500W alırsan sıkıntı olmaz.

Kullananlar memnun. Saat akşam 6 sularında birisiyle yazışmıştım kullanan forumdaki. O memnun kalmış.
XT serisinde bu PSU ile siyah ekran ve farklı sorun yaşayan çok kişiye denk geldim. O yüzden önermiyorum.

Geri
Yukarı