RX 5500 XT Mech ve i3 9100F sistem alınır mı?

Hocam bana hazır sistem toplayabilecek yani kurulumu yapabilecek bir yer lazım o yüzden itopyadan topladım. itopyada ryzenların yeni modelleri yok
Yeni model olmasına gerek yok.
Hocam SSD'nin Max 50GB'ı kullanılacak zaten 128 olması bir şey ifade etmiyor o yüzden.
Direkt İtopya üzerinden topluyorum öyle evde kasayı birleştirecek vaktim de yok bilgim de.

Böyle nasıl hocam.

Eki Görüntüle 617926
Çöp.
Hocam bana hazır sistem toplayabilecek yani kurulumu yapabilecek bir yer lazım o yüzden İtopya'dan topladım. İtopya'da Ryzen'ların yeni modelleri yok.
Eki Görüntüle 617929

GameGaraj üzerinden bunu alsam nasıl olur peki?

Ryzen al i3 alma pişman olursun sözümüzü dinle.

İtopya'da o bütçeye olmuyor çünkü Ryzen 2nesil ve AF modelleri yok. Teknobiyotik'ten hazır alma şansınız var mı?

Var hocam önerilerinizi bekliyorum.
Tamam.
Var hocam önerilerinizi bekliyorum.

Overclock yapılmıycaksa bu olur:AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, RX570 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Not: Bende RX570 kullanıyorum bir sorun yok PUBG Lite'da Ultra'da PUBG PC'de yüksek ayarlarda hiç kasmadan oynatıyor.
Not2: İleri de bir 8 GB RAM daha alabilirsiniz.
Not: Altta yükseltme seçeneklerinden montaj hizmetini seçmeyi unutmayın +48TL.
Eğer bütçe biraz daha kısıtlı diyorsanız bunuda seçebilirsiniz:Teknobiyotik E1 Versiyon 2020 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX570 8GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik
Not: Ryzen 3 1200 AF besleyebiliyor RX570'i.

Son düzenleme:
Fakat bütcem Max 3600 çünkü kredi kartı ile alacağım taksitle yani 3900 4000 arası olması lazım toplam.

Geri
Yukarı