RX 5500 XT mi GTX 1650 Super mi?

5500 XT sürücü sorunu olmayan bir model, Nvidia'dan farksız. Yongası diğer 5000 serisi kartlardan farklı.

Eğer 4 GB üzeri VRAM kullanan oyun oynuyorsanız 1650 Super aradığınız kart değil. 5500 XT 8 GB, RX 590 ve GTX 1660 seviyesinde bir kart. Isınma sorunu yok, güç tüketimi düşük iyi bir model. Rekabetçi ağırlıklı oynamıyorsan 1650 Super ile ya ayar kısarsın ya da performans düşüklüğü yaşarsın.

VRAM ne kadar farkeder diyorsan cevabı şurada;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5500 XT sürücü sorunu olmayan bir model, Nvidia'dan farksız. Yongası diğer 5000 serisi kartlardan farklı.

Eğer 4 GB üzeri VRAM kullanan oyun oynuyorsanız 1650 Super aradığınız kart değil. 5500 XT 8 GB, RX 590 ve GTX 1660 seviyesinde bir kart. Isınma sorunu yok, güç tüketimi düşük iyi bir model. Rekabetçi ağırlıklı oynamıyorsan 1650 Super ile ya ayar kısarsın ya da performans düşüklüğü yaşarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sonunda birileri fanboyluk yapmadan doğruları dedi. Herkes neden bu iki kartı kullanmadan Nvidia al AMD sürücüleri çöp gibi yorumlar yapıyor anlamadım...

Sonunda birileri fanboyluk yapmadan doğruları dedi. Herkes neden bu iki kartı kullanmadan Nvidia al AMD sürücüleri çöp gibi yorumlar yapıyor anlamadım...

Technopat bayağı bir ezberci dolu normaldir. 1650 Super güzel bir kart ama kişinin tercihine uyumu önemli. 5500 XT 8 GB alması şart değil, GTX 1660 6 GB dahi alabilir. Konu VRAM'in güncel AAA oyunlarda yeri ve önemi.

Ben de RX 5500XT 4 GB siparişi vermiştim sürücüler korkutuyordu fakat şuan çok sevindim.

Dün 20.10.1 sürücüsüne yükselttim sorunsuz gidiyor. 5500 XT temiz kart sürücülerin hepsiyle uyumlu WHQL olsun olmasın.

Ben RX 5500 XT Evo 4 GB kullanicisiyim. Uygun fiyata sifir almistim. Bosta 40 45 derece oyunlarda yukte 70 75 derece oda olmazda 0 DB fan acik bir turlu duzenli fan ayarini bulamadim kacta kac calisacak gibisinden kendi kendine ayarlasin dedim biraktim. Memnunum simdilik.

5500 XT sürücü sorunu olmayan bir model, NVIDIA'dan farksız. Yongası diğer 5000 serisi kartlardan farklı.

Sizde sürücü sorunları konusu açmıştınız? WattMan hatası yiyenlere her 2 günde 1 denk geliyorum.

Ben de RX 5600XT ile uğraştığımdan bıktım. Bundan sonra AMD önereceğimi sanmıyorum.

Geri
Yukarı