RX 5500 XT sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

Mustafamert77

Kilopat
Daha fazla  
RAM
XPG 8 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
James Donkey 240 GB
Ekran kartı
SAPPHIRE RX 5500 XT 4GB
İşlemci
R5 1600 3.20 GHz
Oyunlarda sistemime göre düşük FPS alıyorum. LoL gibi oyunlarda bile 100 FPS'in altına düşmeye başlayınca format vs. her şeyi denedim ama hala aynı. Ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 60-80'i geçmiyor. Format attım, kasanın iç temizliğini yaptım, termal macunları değiştirdim, ekran kartı sürücüsünü sitesinden en güncelini indirdim denemediğim, aklınıza gelen bir şey varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda sistemime göre düşük FPS alıyorum. LoL gibi oyunlarda bile 100 FPS'in altına düşmeye başlayınca format vs. her şeyi denedim ama hala aynı. Ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 60-80'i geçmiyor. Format attım, kasanın iç temizliğini yaptım, termal macunları değiştirdim, ekran kartı sürücüsünü sitesinden en güncelini indirdim denemediğim, aklınıza gelen bir şey varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Bütçen varsa 8 GB RAM al işlemcini yükselt bende de 5500 XT 4 GB modeli var MSI performansı iyi.

Bana normal geldi arkadaşlar :/ dual olmayan ram kullanıyorsunuz, ben sizin yerinizde olsaydım bir ram daha alır dual ram yapardım performansınız baya artardı.

Geri
Yukarı