RX 5500 XT sisteme 2000TL monitör önerisi

Bütçe
Max 2000

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
AMD Ryzen 5 2600 RX 5500 XT 16 GB RAM 3000MHz 2000 TL bütçem var diye 144 Hz 2000TL önermeyin. En fiyat performansını önerin uzun vadeli ve günlük 16 saat falan oynuyorum ve en çok geceleri ışıklar kapalı iken sadece PC ışığı yanarken ekran büyük olup 27 inç IPS veya VA kavisli gibi ışık sızması ölü piksel gibi şeyler olmayan ince ama dayanıklı olursa sevinirim en fp olanını bak. Herkes farklı şey atıyor kafam yanıyor marka takintim yok. Gamepower Game booster kötü diyenler var da. He bir de şu pivot olan saga sola dönenler var ya onları severim bir de ayakliklari 3 tane daldan olusursa da çok hoşuma gider. Ha bir de göz kuruması fazla ışığa duyarlılık hastalıklarım var FreeSync olmazsa olmaz ekran kartı destekliyor FreeSync 2.0 ons göre önerirseniz iyi olur.

AMD Ryzen 5 2600 RX 5500 XT 16 GB RAM 3000MHz 2000 TL bütçem var diye 144 Hz 2000TL önermeyin. En fiyat performansını önerin uzun vadeli ve günlük 16 saat falan oynuyorum ve en çok geceleri ışıklar kapalı iken sadece PC ışığı yanarken ekran büyük olup 27 inç IPS veya VA kavisli gibi ışık sızması ölü piksel gibi şeyler olmayan ince ama dayanıklı olursa sevinirim en fp olanını bak. Herkes farklı şey atıyor kafam yanıyor marka takintim yok. Gamepower Game booster kötü diyenler var da. He bir de şu pivot olan saga sola dönenler var ya onları severim bir de ayakliklari 3 tane daldan olusursa da çok hoşuma gider. Ha bir de göz kuruması fazla ışığa duyarlılık hastalıklarım var.

Gayet kaliteli gözünüzü yormayacak sağlıklı ölü piksel ışık sızması olmaycak bir fp monitör.

AMD Ryzen 5 2600 RX 5500 XT 16 GB RAM 3000MHz 2000 TL bütçem var diye 144 Hz 2000TL önermeyin. En fiyat performansını önerin uzun vadeli ve günlük 16 saat falan oynuyorum ve en çok geceleri ışıklar kapalı iken sadece PC ışığı yanarken ekran büyük olup 27 inç IPS veya VA kavisli gibi ışık sızması ölü piksel gibi şeyler olmayan ince ama dayanıklı olursa sevinirim en fp olanını bak. Herkes farklı şey atıyor kafam yanıyor marka takintim yok. Gamepower Game booster kötü diyenler var da. He bir de şu pivot olan saga sola dönenler var ya onları severim bir de ayakliklari 3 tane daldan olusursa da çok hoşuma gider. Ha bir de göz kuruması fazla ışığa duyarlılık hastalıklarım var FreeSync olmazsa olmaz ekran kartı destekliyor FreeSync 2.0 ons göre önerirseniz iyi olur.

Ayran da olsun mu?

Geri
Yukarı