RX 5500 XT "VIDEO_TDR_FAILURE AMDKMAG.SYS" mavi ekran hatası

justnaggy

Hectopat
Borca harca girdim bilgisayar aldım ve sürekli sorun yaşıyorum. Bugün bir mavi ekran yedim. Ekran kartım MSI RX 5500 XT Mech 8G anakartım B450M S2H işlemcim Ryzen 5 1600 AF.
AMDKMAG.SYS hatası mavi ekran kodu VIDEO_TDR_FAILURE. Lütfen yardımcı olun daha 2 ay oldu alalı delirmek üzereyim.

579f8478-3c49-4a08-85f2-b8a45cdc9825.png

Minidump dosyalarım: minidump.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartı driverlarını silip temiz kurulum yaptım tekrar almadım şükür deneyin.
Demek ki başkasına "bilgisiz" Damgası vuranlar, bilgisiz damgası vurdukları kişilerden daha bilgisizmiş desenize :) . Powercolor Red Dragon RX 5500XT 8GB aldım ancak aldım alalı daha sıkıntı yaşamadım. Tabi AMD'nin kronik WattMan bildirimi geliyor sadece o kadar. Sadece bildirim var yalnız oyundan atma felan yok.

Demek ki başkasına "bilgisiz" Damgası vuranlar, bilgisiz damgası vurdukları kişilerden daha bilgisizmiş desenize :)
Aynen, bunu yazan kişinin de bilgisi yok heralde, sosyaldeki başlıkları hiç görmüyor laf olsun diye yazıyor değil mi? :)

Benzer hatayı alanlar için yazıyorum ne yaptıysam çözemedim sistemi yeni topladığım için 14 gün iade hakkımı kullanıp iade ettim geforce 1660 süper aldım indirimden hata ortadan kalktı.

Geri
Yukarı