RX 5500XT boşta 1750MHz çalışıyor

Sorunun çözümü dediklerinizin hiçbiri değil, AMD ayarlarından kartın güç yönetimi modunu uyarlamalı yapacaksın, büyük ihtimalle yüksek performans ayarında sorununun aynısını ben de yaşıyordum NVIDIA ayarlarından güç yönetimi modunu uyarlamalı yaptığımda halletim sorununun kesinlikle çözümü bu kardeşim. Monitörün Hz'si falan boş mesaj.
resim_2021-02-24_135752.png

Sorunun çözümü dediklerinizin hiçbiri değil, AMD ayarlarından kartın güç yönetimi modunu uyarlamalı yapacaksın, büyük ihtimalle yüksek performans ayarında sorununun aynısını ben de yaşıyordum NVIDIA ayarlarından güç yönetimi modunu uyarlamalı yaptığımda halletim sorununun kesinlikle çözümü bu kardeşim. Monitörün Hz'si falan boş mesaj. Eki Görüntüle 907067
AMD de uyarlamalı diye bir seçenek yok ki ? Karşlığı ne bilen var mı radeon software den nasıl yapabilirim onu?
Sorunun çözümü dediklerinizin hiçbiri değil, AMD ayarlarından kartın güç yönetimi modunu uyarlamalı yapacaksın, büyük ihtimalle yüksek performans ayarında sorununun aynısını ben de yaşıyordum NVIDIA ayarlarından güç yönetimi modunu uyarlamalı yaptığımda halletim sorununun kesinlikle çözümü bu kardeşim. Monitörün Hz'si falan boş mesaj. Eki Görüntüle 907067
Hz i 69 yaptım düzeldi. en azından 9hz daha fazla 60 dan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı