RX 5500XT CS:GO ani FPS düşüyor

Sistemim alttaki gibidir:
Ekran kartı: MSI Radeon RX 5500XT Mech 8g.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB ben bunu BIOS'tan 3.95 çektim.
RAM: T-Force Vulcan TUF yellow 8x2 3200MHz.
Anakart: ASUS Prime B450M-K.
SSD: Kioxia excercia 480GB.
Sıvı soğutucu: Cooler Master Liquid MLW-D24M-A18PC-R2 ML240L.
CS'de 400 500 600FPS'lere vuruyor fakat adama spray attığım sıktığım zaman bir anda FPS 150'ye düşüyor ve bu da benim canımı sıkıyor. Formattan sonra CS'de yapmaya başladı bunu, PUBG'de yapmıyor bunu asla ama CS'de yapıyor. Sistem daha 1.5 aylık yardımlarınızı bekliyorum :)

Oyunu grafik motoru taş devrinden kalma olduğu için yeni sistemlerde bunun gibi saçmalıklar çok oluyor. Source 2 gelene kadar düzelmez böyle gider.

Sıcaklıktan dolayı olacak bir şey değil gibi duruyor.(Oyun optimizasyonu 600 FPS kaldırmıyorsa düşer mi acaba (hiçbir fikrim yok)
sıcaklıktan değil fakat bir kez stres testi yapmıştım ve işlemci 70 75 derece ekran kartı o civarlarda fakat anakart 75 ü görmüştü ve bu gerçekten aşırı fazla geldi bana göre bu yüden olabilir mi diye düşünüyorum ve ayrıca cs yi 1024x768 hepsi low da oynuyorum
Oyunu grafik motoru taş devrinden kalma olduğu için yeni sistemlerde bunun gibi saçmalıklar çok oluyor. Source 2 gelene kadar düzelmez böyle gider.

Formattan önce yoktu bir format attım böyle oldu düzelmez diyorsunuz yani :(

sıcaklıktan değil fakat bir kez stres testi yapmıştım ve işlemci 70 75 derece ekran kartı o civarlarda fakat anakart 75 ü görmüştü ve bu gerçekten aşırı fazla geldi bana göre bu yüden olabilir mi diye düşünüyorum ve ayrıca cs yi 1024x768 hepsi low da oynuyorum
Stres testinde o sıcaklıklar gayet iyi. Ve sistem daha 1 buçuk aylık ısınmadan olacağını zannetmiyorum.

Sıcaklıktan değil fakat bir kez stres testi yapmıştım ve işlemci 70 75 derece ekran kartı o civarlarda fakat anakart 75'ü görmüştü ve bu gerçekten aşırı fazla geldi bana göre bu yüden olabilir mi diye düşünüyorum ve ayrıca CS'yi 1024X768 hepsi Low'da oynuyorum.

Formattan önce yoktu bir format attım böyle oldu düzelmez diyorsunuz yani :(

Bu sıcaklıklar fazla değil bu yüzden öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum, oyun motoru yüzünden büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı