RX 5500XT CS:GO ani FPS düşüyor

Eğer oyun sırasında size bir sorun yaşatmıyorsa bir şey olmaz. Çözümü yeni grafik motorunun gelmesi.

Şöyle söyleyeyim ben yeni sistem topladım ve daha oyunun tadını alamadan FPS'im düşmeye başladı ve ben takıntılı bir insanım FPS 300'e sabitler keyfime bakrdım ama FPS düştükçe o FPS'e bakıp bakıp duruyorum ve gücüme gidiyor arada sırada 144 Hz monitör olduğu için 90 FPS'e düşünce sıkıntı çıkarabilir mi onu da bilmiyorum.

Şöyle söyleyeyim ben yeni sistem topladım ve daha oyunun tadını alamadan FPS'im düşmeye başladı ve ben takıntılı bir insanım FPS 300'e sabitler keyfime bakrdım ama FPS düştükçe o FPS'e bakıp bakıp duruyorum ve gücüme gidiyor arada sırada 144 Hz monitör olduğu için 90 FPS'e düşünce sıkıntı çıkarabilir mi onu da bilmiyorum.
Sıkıntı çıkarmaz dediğim gibi oyunun akışını engelleyen bir şey olmadığı için bir şey yapmanıza gerek yok.

Sistemim alttaki gibidir:
Ekran kartı: MSI Radeon RX 5500XT Mech 8g.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB ben bunu BIOS'tan 3.95 çektim.
RAM: T-Force Vulcan TUF yellow 8x2 3200MHz.
Anakart: ASUS Prime B450M-K.
SSD: Kioxia excercia 480GB.
Sıvı soğutucu: Cooler Master Liquid MLW-D24M-A18PC-R2 ML240L.
CS'de 400 500 600FPS'lere vuruyor fakat adama spray attığım sıktığım zaman bir anda FPS 150'ye düşüyor ve bu da benim canımı sıkıyor. Formattan sonra CS'de yapmaya başladı bunu, PUBG'de yapmıyor bunu asla ama CS'de yapıyor. Sistem daha 1.5 aylık yardımlarınızı bekliyorum :)

600 FPS nasıl alıyorsun imkansız ben 1660 Super'le en fazla 400 alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı