RX 5500XT hazır sistemde gamepower PSU değişmeli mi?

Bütçe
5500

Ragnarokk

Femtopat
Daha fazla  
Hazır sistem alacağım güvenilir bir siteden RX 5500XT, 16 GB RAM DDR4, Ryzen 5 3500 mpk işlemcili mesh ve temperli camlı bir kasası var. Ama güç kaynağı Gamepower bu Gamepower PSU'su için patlar diyorlar. Forumlarda Gamepower güç kaynağı almayın diyorlar, sıkıntı çıkarır diyorlar, o yüzden tereddüt ettim. Acaba bu PC'yi alsam güç kaynağını değiştirsem Corsair güç kaynağı alsam 80+ Plus'lı daha iyi olur mu? Hazır sistemde değişiklikler yapılabiliyor sonuçta değil mi?

Hazır sistem alacağım güvenilir bir siteden RX 5500XT, 16 GB RAM DDR4, Ryzen 5 3500 mpk işlemcili mesh ve temperli camlı bir kasası var. Ama güç kaynağı Gamepower bu Gamepower PSU'su için patlar diyorlar. Forumlarda Gamepower güç kaynağı almayın diyorlar, sıkıntı çıkarır diyorlar, o yüzden tereddüt ettim. Acaba bu PC'yi alsam güç kaynağını değiştirsem Corsair güç kaynağı alsam 80+ Plus'lı daha iyi olur mu? Hazır sistemde değişiklikler yapılabiliyor sonuçta değil mi?

Gamepower PSU değiştirilir mi diye sormayın, değiştirin.

Gamepower PSU değiştirilir mi diye sormayın, değiştirin.
Teşekkürler
Link varmı? Değişmen iyi olur.
Corax 3155-4 [Yavuz Selim] I R3 3100 RX5500 XT 4GB 8GB DDR4 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bilgisayar bu ben değişiklikler yaptım
Hocam Gamepower'i almak almamak size bağlı fakat Gamepower'in yüksek PSU'ları kalitelidir düşük PSU'ları kalitesizdir.
yani hazır sistem'de olsa değiştirilebilir değil mi güç kaynağı bu arada corsair psu alacağım iyidir diyorlar corsair psu için

İçerisindeki SSD de çok kötü. Bütçeyi biraz arttırıp adata SwordFish ve Cougar kasa yapabilirsin.
malesef bütçem bu kadar ama içindeki ssd oyunları hızlı açar yani değil mi yinede veya yükleme ekranlarını hızlı geçer ? ama elime para geçerse dediğiniz ssd yi alırım
İçerisindeki SSD de çok kötü. Bütçeyi biraz arttırıp adata SwordFish ve Cougar kasa yapabilirsin.
son bir sorum daha olacak cougar kasada 1 fan var yani pc ısınırsa kolay soğumayabilir belki çok bilgim yok ama normal kasasında 4 fan var ve cougar kasada psu var cougar psu'su iyimi bilmiyorum

malesef bütçem bu kadar ama içindeki ssd oyunları hızlı açar yani değil mi yinede veya yükleme ekranlarını hızlı geçer ? ama elime para geçerse dediğiniz ssd yi alırım
O SSD alınmaz, çok kötü. Sürekli sorun çıkartır sana. Kasa ve SSD değişip alman daha iyi. Eğer bütçen yoksa kasayı değiştir. Ama o kasa da çok iyi sayılmaz. Ayrı ayrı toplama imkanın var mı?

Intel i3-10100F Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Biostar H410MH Intel LGA1200 DDR4 mATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Gigabyte 240 GB GP-GSTFS31240GNTD 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Asus DUAL-RX5500XT-O4G-EVO 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

4900 TL ediyor. Ama bütçeyi aşıyor der isen ekran kartını bununla değişebilirsin.

4750 civarı tutuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı