RX 5500XT vs GTX 1650S

oguzd34

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, MSI Mech RX 5500 XT 4 GB modeli sıfır 1500 liraya buldum şu an piyasadaki en uygun 1650 Super çift fanlı 2345 lira. MSI Mech modelde ısınma vs sorun yaşar mıyım? 2.el takip ediyorum 1650 Super'i 1900 liradan aşağı bulamadım temiz olanları. 1660 baktım onlar da 2500 liradan aşağı yok. 1500 liraya 5500XT mantıklı gibi geliyor, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mech serisine ısınma sorunlu diyorlardı ama bu videodaki testte öyle bir sorun gözükmüyor. Alınabilir, iyi fiyat.

Link atar mısın? Muhtemelen sahibinden gibi sitelerden alıyorsun ya da Akakçe fiyatları güncellememiş :D. O sitelerden alışveriş yaparken dikkatli olmalısın. Kapora dolandırıcıları kaynıyor maalesef. Buradan almanızı öneririm.

(ALTERNATİF)

Stok bekleyebiliyorsanız.

Beklerim ama stok geldiğinde aynı fiyattan satılmama ihtimali yüksek.
Link atar mısın? Muhtemelen sahibinden gibi sitelerden alıyorsun ya da Akakçe fiyatları güncellememiş :D. O sitelerden alışveriş yaparken dikkatli olmalısın. Kapora dolandırıcıları kaynıyor maalesef. Buradan almanızı öneririm.

(ALTERNATİF)

Arkadaşımdan alacağım o yüzden fiyat öyle kapalı kutu kart.
Sapphire Pulse RX 5500XT 4GB alınabilir, ısınma sorunu yaşamazsınız.
Tek fanlı olmasına rağmen Msi mech modelinden daha iyi soğutuyor mu gerçekten? Aradaki 400 lira fiyat farkına değer mi

Beklerim ama stok geldiğinde aynı fiyattan satılmama ihtimali yüksek.

Arkadaşımdan alacağım o yüzden fiyat öyle kapalı kutu kart.

Tek fanlı olmasına rağmen Msi mech modelinden daha iyi soğutuyor mu gerçekten? Aradaki 400 lira fiyat farkına değer mi

Bunu buldum, fakat kişi hakkında bilgim yok.

RX 5500 XT alıcaksanız ve stok beklemeyecekseniz Sapphire Pulse RX 5500XT alınabilir, sizin attığınız Mech serisi hakkında çoğu kişi fazla ısınıyor diyor.

Geri
Yukarı