RX 550'li sistem önerisi

Bu tür sistemleri almanızı tavsiye etmem. 2. el APU sistem bakabilirsiniz daha sonra ekran kartını yükseltirsiniz. Ryzen'in APU işlemcileri RX550'den daha iyidir. (Vega 8 dahili grafik birimi eğer RAM'ler Dual channel olursa RX550'den daha performanslı).

Öneriniz nedir 6.5 7 k civarına ETS 2 Valorant GTA 5 oynatacak bir şeyler olursa güzel olur.
Hdd de var orayada kuramaz mıyım kral bide bu oynatır mı oyunları ne diyorsun sıkıntı yaratmaz dimi yani

Bide burdan yazmak sıkıntı iletişim adresi bıraksan olur mu dc falan ordan daha rahat iletişim kurarız.

Öneriniz nedir 6.5 7 k civarına ETS 2 Valorant GTA 5 oynatacak bir şeyler olursa güzel olur.

HDD de var orayada kuramaz mıyım kral bir de bu oynatır mı oyunları ne diyorsun sıkıntı yaratmaz değil mi yani.

Bir de buradan yazmak sıkıntı iletişim adresi bıraksan olur mu DC falan oradan daha rahat iletişim kurarız.

Bilemiyorum ki. Atılan ilandaki bilgisayarda işlemci olarak R5 1600 var, ileriye dönük bir sistem değil fazla. Parçaları ikinci elden ayrı ayrı alıp toplayabilir misiniz? GTA 5 için falan şu anlık işe yarayabilir ancak dediğim gibi ileriye dönük bir sistem değil.

Bilemiyorum ki. Atılan ilandaki bilgisayarda işlemci olarak R5 1600 var, ileriye dönük bir sistem değil fazla. Parçaları ikinci elden ayrı ayrı alıp toplayabilir misiniz? GTA 5 için falan şu anlık işe yarayabilir ancak dediğim gibi ileriye dönük bir sistem değil.

Toplarım sıkıntı değil nasıl yapalım peki

İkinci el parça piyasasını fazla bilmiyorum. @Endless Kaan hocam bakabilir misiniz?
Sistem toplamak vb. ilgi alanım değil hocam. Benden daha bilgilileri vardır o konuda. Beni ekipmanlara, SSDlere, HDDlere, flash belleklere vb. etiketleyin etiketleyecekseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı