RX 560 4 GB ile Ethereum yapılır mı?

Emiraans

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar sistemimde RX560 4 GB var bunun ile Ethereum yapmak istiyorum da ekran kartı yanma vb. gibi şeyler olur mu? Günde 10 ila 15 saat arası yapmayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB kartlar ile mining'in fazla verimli olmadığını duymuştum.

Merhabalar sistemimde RX560 4 GB var bunun ile Ethereum yapmak istiyorum da ekran kartı yanma vb. gibi şeyler olur mu? Günde 10 ila 15 saat arası yapmayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba ETH classic kazabilirsin ama pek karlı olmaz hocam(diğer coinlerede bakabilirsin). OC filan yapmadığın sürece ve güzel soğuttuğun sürece bir sorun olmaz.

4GB kartlarda ETH ya kazılmıyor ya da aşırı verimsiz oluyor diye biliyorum. Ravencoin gibi alt coinleri kazabilirsiniz. Soğutulduğu sürece hemen zarar görmez. Zarar görmesi atıyorum iki, üç yıl sürer soğutulursa.

ETH harici başka coinler kazılabilir. Ama RX 560'ın kazım gücü, kazabileceğin coinlerin değerinin ETH'ye kıyasla çok daha düşük olması ve de 15 saat kazım yapacağını düşünürsek hiç girme bu işe. Getirisi olmaz.

Sıcaklığı, fan ayarlarını kontrol edersen ve şanssız değilsen yanma olmaz. Ama sana bir getirisi de olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı