RX 560 4GB alınır mı?

• Konuyu başlatan HEED
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 631

HEED

Hectopat
Makaleler
1
İ5-4570 için kullanacağım ve PUBG, GTAV, CSGO gibi oyunları oynayacağım ikinci elleri 800 - 1000TL gibi fiyatlarda ve almayı planlıyorum.

Alabilirsiniz hocam. Deneyerek alın derim.

RX570 gibi kartların piyasası bu kadar yüksekken düşünülebilir. Temiz kullanılmış ve sorunsuz RX570 bulursanız onu da düşünün fakat bugün yarın alacaksanız ve bütçenizi artıramıyorsanız alabilirsiniz.

2 ay önce topladıgım sisteme RX 560 aldım LoL ve CS:GO deneme şansım oldu. Lakin CS:GO ekran kartı isteyen bir oyun degil işlemci ön planda oluyor i3-10100F ile akıcı oynuyordum düşük ayarlarda. LoL'de en yüksek ayarlarda rahat oynanıyordu. Gta ve Pubg için bir yorum yapamıcam işlemcinin ne kadar güclü oldugunu bilmiyorum.

Alabilirsiniz hocam. Deneyerek alın derim.
RX570 gibi kartların piyasası bu kadar yüksekken düşünülebilir. Temiz kullanılmış ve sorunsuz RX570 bulursanız onu da düşünün fakat bugün yarın alacaksanız ve bütçenizi artıramıyorsanız alabilirsiniz.
2 ay önce topladıgım sisteme RX 560 aldım LoL ve CS:GO deneme şansım oldu. Lakin CS:GO ekran kartı isteyen bir oyun degil işlemci ön planda oluyor i3-10100F ile akıcı oynuyordum düşük ayarlarda. LoL'de en yüksek ayarlarda rahat oynanıyordu. Gta ve Pubg için bir yorum yapamıcam işlemcinin ne kadar güclü oldugunu bilmiyorum.
Alınabilir kötü bir ekran kartı değil ideal bir markadır ve birçok oyunu çok oynatır her şeyi Ultra oynamak zorunda değilsiniz :)
800-1000 TL arası ikinci eli alınır. Deneyerek almanız gerek. Ekran kartında ikinci el sıkıntı biraz.
Alacağım kart maalesef satılmış, GTX 1050 2GB nasıldır?

Geri
Yukarı