RX 560 4GB + Samsung LS24F350FHMXUF vs GTX 1050Ti + BenQ GW2470H

Hangi ikili

• RX560 + Samsung

• GTX 1050Ti + BenQ

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hayırlı olsun. Monitör ve ekran kartları benim de tercih etmek isteyip araştırdığım modeller. 1050ti'da da yırtılmaya karşı nvidia'nın g-sync teknolojisi bulunuyor. Bunu free-sync destekli bütün monitörlerde kullanabiliyor muyuz?

Hayırlı olsun. Monitör ve ekran kartları benim de tercih etmek isteyip araştırdığım modeller. 1050ti'da da yırtılmaya karşı nvidia'nın g-sync teknolojisi bulunuyor. Bunu free-sync destekli bütün monitörlerde kullanabiliyor muyuz?
Keşke olsa. G-Sync monitörler de malesef diğerlerine göre oldukça pahalı.

Keşke olsa. G-Sync monitörler de malesef diğerlerine göre oldukça pahalı.

Aynen ben de araştırdım 1.500 - 2bin lira arasında başlıyor g-sync destekli monitörler. Neredeyse bizim sistem maaliyetimiz yani :) Bu konu sayesinde bir şey daha öğrenmiş oldum sağ olasın. Yakın bir zamanda ben de kendime konu açacağım detaylı bilgi için ama, muhtemelen ben de rx560 ve samsung monitörden alacağım. Gtx 1050ti çok güzel bir kart, görünüşü olsun, soğutması olsun, kasamla da güzel bir görüntü uyumu sağlayacaktı ama bu yırtılma konusuna da dikkat etmek istiyorum. Aşağı yukarı benzer sistemler alacağız gibi görünüyor :)

Aynen ben de araştırdım 1.500 - 2bin lira arasında başlıyor g-sync destekli monitörler. Neredeyse bizim sistem maaliyetimiz yani :) Bu konu sayesinde bir şey daha öğrenmiş oldum sağ olasın. Yakın bir zamanda ben de kendime konu açacağım detaylı bilgi için ama, muhtemelen ben de rx560 ve samsung monitörden alacağım. Gtx 1050ti çok güzel bir kart, görünüşü olsun, soğutması olsun, kasamla da güzel bir görüntü uyumu sağlayacaktı ama bu yırtılma konusuna da dikkat etmek istiyorum.
Aşağı yukarı benzer sistemler alacağız gibi görünüyor :)

Aynen öyle sistem parasına denk geliyor. Kesinlikle GTX daha hoş. Ama FreeSync gibi hesaplı olan bir teknolojiden vaz geçmek de istemiyor insan :)
Ayrıca şurada monitörler hakkında konuşulanlar oldukça yararlı:

600 TL Monitör Önerisi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı