RX 560 Düşük FPS Sorunu

Buraksenol2004

Decapat
i5 650 1.nesil 3.2 GHz kötü sayılabilecek bir işlemcim var ve Fortnite oynuyorum. CPU kullanımı %80 civarı. 4 GB RAM'im var. Ben biraz da RAM'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ekran kartım RX560 2 GB. Ben bu kullanımı ve FPS'mi nasıl arttırabilirim? (Overclock var.)

Not: V-Sync açık değil.

Hem işlemci hem de RAM düşük. Masraf yapmak istemiyorsanız, RAM'in aynısından 4'lük bir modül daha alın. İkinci elde uygun fiyata bulunabilir. Faydası olacaktır. Ama genel olarak bu işlemciden çok beklentiniz olmasın. Güncel online oyunlar için bir hayli zayıf.

Bu şekilde.İşlemciyi görüyorsunuz ve bazen oyun bittikten sonra mavi bir ekranda memory manage hatası alıyorum işlemci demişsiniz ama ben işlemcimin ekran kartımı biraz daha besleyebileceğini düşünüyorum
IMG_20190509_170949.jpg

İşlemciyle darboğazı azaltmak için alabildiğim en yüksek ayara aldım ara sıra tam olarak çalışıyor ve %100 çalıştığında 90 fps civarları alıyorum
IMG_20190509_172640.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı