RX 560 ekran kartını 700 TL'ye satmak mantıklı mı?

İsmail Evece

Picopat
Daha fazla  
Sizce doğru bir şey mi yaptım? Elimde ASUS RX 560 2 GB ekran kartı var 14 yaşında bir çocuk istedi almayı içimden geldi. Al kardeşim 700 TL dedim. Doğru bir şey mi yaptım yoksa ben bir enayi miyim?

Sizce doğru bir şey mi yaptım? Elimde ASUS RX 560 2 GB ekran kartı var 14 yaşında bir çocuk istedi almayı içimden geldi. Al kardeşim 700 TL dedim. Doğru bir şey mi yaptım yoksa ben bir enayi miyim?
Bende klavye ve mause satılığa çıkardım. Toplam fiyatları 1000 tl civarıydı. Biri yazdı. 15 yaşında öğrenci. Abi 400 tl olurmu diye. Bu kadar param var dedi. Bedavaya verdim. Demek istediğim mantıklı olan bu zaten. o senin içinin güzelliği..

Bende klavye ve mouse satılığa çıkardım. Toplam fiyatları 1000 TL civarıydı. Biri yazdı. 15 yaşında öğrenci. Abi 400 TL olur mu diye. Bu kadar param var dedi. Bedavaya verdim. Demek istediğim mantıklı olan bu zaten. O senin içinin güzelliği.

Ne mutlu o öğrenciye :).

Böyle senin gibi insanları gördüğüm zaman mutlu oluyorum keşke daha çok olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı