RX 560 Forza Horizon 4 performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Öyle demek istemedi sisteminin tamamını düzgünce söylerse ne kadar performans alacağı konusunda bilgi verebiliriz RX 560 test videoları YouTube'da var onlara bakabilirsin.

Arkadaş demek ki soru cevap yapmak istiyor. Video izleyince soru soracak kimse yok. Buradan bilgi almak istiyor. Kahin değiliz hoş bir kelime değil.

Youtube'da baktığımda 16GB ram işlemcileri filan benimkinden daha iyi oluyor ve buda bana göre daha fazla FPS alıcağını gösteriyo bende kendi sistemim kaç fps alır diye bu konuyu açtım

Kardeşim böyle yazsan zaten bir şey demezdim. Biz kahin değiliz ne demek?
Cidden çok alındıysan raporlayıp geçebilirsin beni. Boşu boşuna tartışmaya niye teşvik ediyorsunuz?
Forza Horizon 4 Gameplay on AMD FX 8350/RX 560 4GB (1080P FRAME RATE TEST) - YouTube

Yani yorumumu çok kötü algılayan var. Biz de YouTube'dan başka hiçbir yerden RX 560 sonuçlarını öğrenemeyiz. Ben de kökten çözüm getiriyorum bu işe.
Youtube'da baktığımda 16GB ram işlemcileri filan benimkinden daha iyi oluyor ve buda bana göre daha fazla FPS alıcağını gösteriyo bende kendi sistemim kaç fps alır diye bu konuyu açtım
Darboğaz yaşamaz iseniz üstteki video ile aynı sonucu alırsınız. RAM kullanmıyor oyun.

YouTube'da baktığımda 16 GB RAM işlemcileri falan benimkinden daha iyi oluyor ve bu da bana göre daha fazla FPS alıcağını gösteriyor bende kendi sistemim kaç FPS alır diye bu konuyu açtım.

RX460 kullanmıştım. Kötü değil ancak aşırı güçlüde bir ekran kartı değil. RX 400 serisi ile 500 serisinin çok da bir farkı yok. 560 ile 460 arasında uçurum yok yani. Ayrıca şunu söylemem gerek RX560 4 GB besleyecek bir kart değil. 4 GB ekran kartı isteyen oyunlarda FPS aşırı düşük olur. 4 GB versiyonu bana kalırsa yapımcıların göz boyama oyunundan başka bir şey değil.

Cidden çok alındıysan raporlayıp geçebilirsin beni. Boşu boşuna tartışmaya niye teşvik ediyorsunuz?
Forza Horizon 4 Gameplay on AMD FX 8350/RX 560 4GB (1080P FRAME RATE TEST) - YouTube

Yani yorumumu çok kötü algılayan var. Biz de YouTube'dan başka hiçbir yerden RX 560 sonuçlarını öğrenemeyiz. Ben de kökten çözüm getiriyorum bu işe.

Darboğaz yaşamaz iseniz üstteki video ile aynı sonucu alırsınız. RAM kullanmıyor oyun.

Kardeşim ben senin yaptığın yoruma YouTube bir şey demiyorum zaten. Biz kahin değiliz kelimesi ne demek ben sana söyleyeyim. Sana 2 cümledir bunu soruyorum hala o cümleyi savunmuyorsun geri kalanını savunuyorsun. Kahin değiliz demek ben bu konu ile ilgili bir şey bilmiyorum ama susmam da. Bir şey bilmiyorum o yüzden YouTube yönlendireyim bari. Bu konuyu açan arkadaş YouTube bunu yazmasını bilmiyor mu? Sana düzgünce yaptığın şeyin yanlış olduğunu söylüyorum bana hala inatla kendini savunmaya çalışıyorsun.

Geri
Yukarı