RX 560 FPS CS:GO Sorunu

mericJ

Hectopat
Herkese merhaba dün RX 560 bu ekran kartını aldım, işlemcim AMD A10 ve kutudan çıkan yani stok fanını kullanıyorum, RAM 8 GB ve anakartım MSI A65HM fakat CS'de düşük ayalarda 1024X768'de 80 ile 150 FPS gidip geliyorum. bazen dahada düşüyor bunun çözümünü bana söylerseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum CS:GO ekran kartından çok işlemci gücüne bakan bir oyun. Eğer Youtube'daki RX 560 CS:GO FPS videolarına bakıyorsan genelde o videolarda çok güçlü işlemciler kullanılıyor. O yüzden ordaki FPS ile senin FPS'in aynı olmuyor.

Tamam da o işlemciden 200-300 FPS beklemeyin derim. Bakın RX 580 gibi sizinkinden çok daha güçlü ekran kartıyla bile bu FPS'yi veriyor. Yani değerler normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam da o işlemciden 200-300 FPS beklemeyin derim. Bakın RX 580 gibi sizinkinden çok daha güçlü ekran kartıyla bile bu FPS'yi veriyor. Yani değerler normal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
500/800 TL arası cs go iyi fps verecek işlemci var mı aklınız da ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı