RX 560 overclock nasıl yapılır?

Daha fazla  
RX560 overclock yapmaya çalışıyorum. Power limit sıkıntı yok, Core clock u da yükseltiyorum sorun olmuyor. Fakat Memory clock u yükseltince çok az yükseltmeyi denemedim ama 1800 falan yapınca bir süre sonra ekran kapanıyor ama PC çalışıyor kaç yapmalıyım nasıl yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• MSI Afterburner  11.12.2020 20_11_27.png
    MSI Afterburner 11.12.2020 20_11_27.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 290
Son düzenleyen: Moderatör:
RX560 overclock yapmaya çalışıyorum. Power limit sıkıntı yok, Core clock u da yükseltiyorum sorun olmuyor. Fakat Memory clock u yükseltince çok az yükseltmeyi denemedim ama 1800 falan yapınca bir süre sonra ekran kapanıyor ama PC çalışıyor kaç yapmalıyım nasıl yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işini çözer.

Tek Power limiti arttırırsam bir etki olur mu yoksa bir şey işe yaramaz mı?

Bak güzel kardeşim sana diyorum ki yapma gerçekten ince bir iş bir detayı ibreyi fazla kaçırsan sisteminden olursun birak bir dene baktın Low FPS o zaman profesyonel bir şekilde araştırmanı yapıp işlemi yap çok yaşadım anakartın yanmasıdır sistem kapanmasıdir.

Tek Power limiti arttırırsam bir etki olur mu yoksa bir şey işe yaramaz mı?

Power limit i sadece arttırmak bir işe yaramayacaktır. Bu ayar OC yapmak için var zaten. Siz RAM ve işlemcinizi belirtin ona göre bir şey söyleyebiliriz. Bir de sisteminde SSD mi HDD mi var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mesela bu arkadaş 8 GB RAM ve senin ekran kartın ile 30 FPS'de oynuyor işlemci videodaki arkadaşın işlemcisine yakınsa deneyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı