RX 560 Sistem Forza Horizon 4 kaldırır mı?

elfen lied

Centipat
Steam de Forza Horizon güzel bir indirimde ve almak istiyorum ama YouTube da tam düzgün videolar bulamadığım için buraya sormak istedim.
Phenom X6 1090t.
6 GB RAM.
RX 560 4 GB.
Bu sistemde oyunu sizce hangi ayarlar ve hangi FPS alabilirim. Benim tereddütüm RAM de bu arada çünkü baktığım videolarda hep sınırda kalıyor ama yine de sormak istedim.
Oyunlarda aşırı ayar kısmayı sevmeyen birisiyim. Bu yüzden ya bir oyunu yüksek grafiklerde oynuyorum ya da hiç oynamıyorum. Amacım oyunu sadece oynamak değil maksat ondan grafiksel bir haz almakta kesinlikle.
Eğer bu tadı alamazsın diyorsanız oyunu hiç almayacağım.

Steam de Forza Horizon güzel bir indirimde ve almak istiyorum ama YouTube da tam düzgün videolar bulamadığım için buraya sormak istedim.
Phenom X6 1090t.
6 GB RAM.
RX 560 4 GB.
Bu sistemde oyunu sizce hangi ayarlar ve hangi FPS alabilirim. Benim tereddütüm RAM de bu arada çünkü baktığım videolarda hep sınırda kalıyor ama yine de sormak istedim.
Oyunlarda aşırı ayar kısmayı sevmeyen birisiyim. Bu yüzden ya bir oyunu yüksek grafiklerde oynuyorum ya da hiç oynamıyorum. Amacım oyunu sadece oynamak değil maksat ondan grafiksel bir haz almakta kesinlikle.
Eğer bu tadı alamazsın diyorsanız oyunu hiç almayacağım.

Hocam o işlemci ile o ekran kartı nasıl çalışıyor? Yanlış biliyor olabilirim. Ben G6400 RX550 ile güncelleme öncesi Steam Forza ile düşük ayarlar 45-60 alırken, şimdi güncelleme gelmiş sanırsam, bununla beraber 80 90 FPS arası alıyorum.

Düzenleme: Hatta birkaç gün sonra YouTube'a Forza gibi oyunların paylaşımlarını yapmayı düşünüyorum, MSI Afterburner ile her şeyi açıp, sistemin oyun testleri gibi.

1080p üzerinde mi 95 FPS?

Hayır, 1366x768 monitörüm var. Oyunda 1920x1080 seçiliydi ve FPS'im düşüktü, bende monitörümün çözünürlüğünü seçtim yani 1366x768 yaptım ve FPS'im yükseldi, ayrıca 768p monitör ile nasılda 1080p oynanıyor bilemiyorum, 1920x1080 aktifken yazılar uzakta ve küçüktü, 30FPS alıyordum. Ayrıca isterseniz oyuna girip kanıt için fotoğraft alıp size paylaşabilirim.

Ayrıca direk "1080p üzerinde mi 95FPS?" diye sormuşsunuz, her zaman 95 diye bir şey demiyorum. Genel olarak yollarda 80-85 bazen ise 93 civarına çıkabiliyor. inanılmaz emojisi atmışsınız, inanmıyorsanız oyuna girip fotoğraft atabilirim, sisteminde FPS arttırma yöntemleri kullanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı