Çözüldü RX 560 sistemde MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shouz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
MEMORY_MANAGEMENT hatası alıyorum. Minidump klasörüne girdiğimde bu klasör boş diyor sorun nedir?

Çözüm
Genel olarak RAM arızasıdır. Ancak bazı durumlarda disk -özellikle HDD- kaynaklı da çıkabilir.

MemTest86 ile RAM testi çalıştırın.
BIOS menüsünden XMP profilini kapatarak çalıştırın.

Ama disk testi daha kısa süreceği için tavsiyem önce disk testi yapmanızdır.

HD Tune Pro ile sistemdeki tüm disklere "Quick Scan" kapalı şekilde "Error Scan" yapın ve sonuçlara ek olarak Health ve SMART verileni de paylaşın.

Taktığınız her diske istiyorum.
Genel olarak RAM arızasıdır. Ancak bazı durumlarda disk -özellikle HDD- kaynaklı da çıkabilir.

MemTest86 ile RAM testi çalıştırın.

HD Tune Pro ile sistemdeki tüm disklere "Quick Scan" kapalı şekilde "Error Scan" yapın ve sonuçlara ek olarak Health ve SMART verileni de paylaşın.

Çözüm

Memtest86 ile RAM testi çalıştırın.

HD Tune Pro ile sistemdeki tüm disklere "quick scan" kapalı şekilde "error scan" yapın ve sonuçlara ek olarak health ve Smart verileni de paylaşın.

Cevabınız için teşekkürler fakat zaten sorunun neden kaynaklı olduğunu bulduk HDD sorun çıkartıyormuş onu sökünce mavi ekran falan her şey düzeldi.

Geri
Yukarı