RX 560 vs GT 1030

Besler, AF modeli
Tamamdır. Videolarını da izledim. 470 kartını bilmiyordum. İki model buldum. Sizce hangisi daha iyidir?

Tamamdır. Videolarını da izledim. 470 kartını bilmiyordum. İki model buldum. Sizce hangisi daha iyidir?

Attığınız kartlar 2.el biliyorsunuz değil mi ?
Attığınız kartlar 2.el biliyorsunuz değil mi ?
Farkında iseniz MSI modelini almanızı tavsiye ederim. İleride satarsanız da daha kolay satılır.

Arkadaşlar ben karar verdim. RX 560 alacağım. Ryzen 3 1200AF tabanlı olacak sistem. RX 560 olarak elsa iyidir dendi. Galiba onu alabilirim.

2.el ekran kartlarına bulaşmayın,ortalıkta aşırı derecede mining kartlar var insanları kandırıyorlar.
Çok saçma bi genelleme yaptınız.Hiçbir bilgi bilmediğiniz çok belli bari arkadaşın kafasını karıştırmayın. Kendim 2.el çok fazla kart aldım daha 2 hafta önce de almıştım aşağıda atarım. Cihazın kötü, hor kullanıldığını kolayca anlıyorsunuz zaten.
WhatsApp Image 2020-05-08 at 15.32.19.jpeg

Hocam 1030'a para verilmez bu işlemci varken RX 560 daha güçlü imkanın varsa RX 570 bile alabilirsiniz R5 1200 AF besler bunları.

Çok saçma bir genelleme yaptınız. Kendim 2.el çok fazla kart aldım daha 2 hafta önce de almıştım. Cihazın kötü, hor kullanıldığını kolayca anlıyorsunuz zaten. Daha 2 hafta bile olmadı bunları alalı.
Eki Görüntüle 569550

Saçmalık değil gerçek, adamlar tertemiz ediyor zaten, ayrıca kartın yorulduğunu bozulmadan anlayamazsınız, fiziksel olarak ve performans olarak elektronik devre çok fazla belli etmez fakat anlık arızalanma, mavi ekran, görüntüde sorunlar gibi birçok şikayeti olan insanlar var ve çoğu 2.el karttan dolayı, sizin başınıza gelmemiş olabilir fakat herkes sizin kadar tecrübeli olmayabilir, ben burada tavsiyede bulundum sadece.

Saçmalık değil gerçek, adamlar tertemiz ediyor zaten, ayrıca kartın yorulduğunu bozulmadan anlayamazsınız, fiziksel olarak ve performans olarak elektronik devre çok fazla belli etmez fakat anlık arızalanma, mavi ekran, görüntüde sorunlar gibi birçok şikayeti olan insanlar var ve çoğu 2.el karttan dolayı, sizin başınıza gelmemiş olabilir fakat herkes sizin kadar tecrübeli olmayabilir, ben burada tavsiyede bulundum sadece.
Stres testinden fazlasıyla anlayabilirsiniz kartın nasıl kullanıldığını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı