GTX 1050 VS RX 560 hangisi alır?

• GTX 1050

Oy: 16 30,2%
  • RX 560

Oy: 37 69,8%

• Oy verenlerin toplamı
    53
Şu anda kullandığım bilgisayara ekran kartı ve 8 GB RAM almayı düşünüyorum. İşlemcim Intel i5 650. Ekran kartı olarak aklımda RX 560 ve GTX 1050 var, sizce hangisini almalıyım? Hangisi daha fazla performanslı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla kardeşim ben Sapphire rv 560 2 gb aldım. Bütçene de uygun. Sapphire gibi markalardan uzak durun diyorlar. Kimisi memnun kimisi memnun değil. DAha yeni aldım ileride sorun çıkartır mı bilmiyorum ama yeni PSU ile beraber aldım. Çünkü resmi sitesinde 450 w psu önerilir yazıyordu. KEndi PSU m ezikti 250 w :) Şu an 4 tane oyun oynurum. PES 2017-Crysis 3-Battlefiled1-ETS 2. Hepsinde max. ayarlarda 1920-1080 p de çatır çatır oynatıyor. 12 saattir oynuyorum ama her hangi bir sorun yada ısınma gibi şeyler yok. Daha yeni ama tavsiye ederim. Çünkü AMD nin yeni göz bebeği serisi. Pişman olmazsın

Sapphire 2 GB modelini alanların yorumlarına göre kartta büyük bir problem varmış. Kart 10-15 dakikadan sonra sapıtıp kendini filan kapatıyormuş. Sizde de böyle mi? Galiba sadece Sapphire modelinde böyle bir sorun varmış. Sapphire dışında stok bulamadığımdan açıkçası bu beni biraz GTX 1050 almaya yöneltti gibi?

Sapphire 2 GB modelini alanların yorumlarına göre kartta büyük bir problem varmış. Kart 10-15 dakikadan sonra sapıtıp kendini filan kapatıyormuş. Sizde de böyle mi? Galiba sadece Sapphire modelinde böyle bir sorun varmış. Sapphire dışında stok bulamadığımdan açıkçası bu beni biraz GTX 1050 almaya yöneltti gibi?
Valla 3-4 gundur kullanıyorum. Ne isindigini girdum ne de baska bir sıkıntı. Catir catir oynuyorum. Gunluk 12 saatten fazla pc kapatmadan kullaniyorum. Her hangi bir sorun. Teknolojik urunlerde birazda şans lazim galiba. Ama gercekten memnunum.

Gigabtyte ında var bu üründen. n11 de 3 adet kalmış. 568 tl. çift fanlı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı