Çözüldü RX 5600 XT 70 Derece Olunca Ekrana Sinyal Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bunun ayarlariyla oynamayın eger bilmiyorsanız. Sak diye ekran görüntüsü gider.
Zaten konu sahibinin görüntüsü şak diye gidiyor. Bende de aynı problem vardı. Belki konu sahibinin sıkıntısı başka bir parçada veya yazılımsal da olabilir emin değilim fakat ben bu tarz ayarlamalar ile bu sorunu çözdüğüm için tavsiye ettim açıkçası.
Denedim hocam malesef yine aynı kafayı yiyecem hocam
Çözümü buldunuzmu hocam
Kullandığınız sürüm 20.4.1 olarak gözüküyor. 20.4.2 sürümünü denediniz mi?

Zaten konu sahibinin görüntüsü şak diye gidiyor. Bende de aynı problem vardı. Belki konu sahibinin sıkıntısı başka bir parçada veya yazılımsal da olabilir emin değilim fakat ben bu tarz ayarlamalar ile bu sorunu çözdüğüm için tavsiye ettim açıkçası.

Kullandığınız sürüm 20.4.1 olarak gözüküyor. 20.4.2 sürümünü denediniz mi?
Denedim ama Undervolt yapmadım
Denedim ama Undervolt yapmadım
Hocam 20.4.2 yaptım 120 mhz düşürdüm yine aynı

Kardeşim afterburner genel ayarlara gir. Uyumluluk ayarlarından voltaj kontröl ve takibini açarmısın. Sonra Power limit 100. Temp. Limit 83. Core clock +120 Memory clock +800 yapıp denermisin.

Bu sorunu ne zaman almaya başladın ?
Ekran kartının bütün ayarlarını default a çek olmadı. Tam güç alamıyor sanki kardeşim. Power limiti yükseltememen bundan olabilir

Peki bir oyuna girip değerleri atabilirmisin sistem kapanmadan önce cpu kullanımı gpu kullanımı güç tüketimleri ?

Yeni konular

Geri
Yukarı