Öfke kontrolümü nasıl sağlayabilirim?

RYUGA162

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, uzatmadan konuya girmek istiyorum. Lise sona gidiyorum. Bugün okulda saçma sapan bir tartışma yaşandı ve öfkemi zar zor kontrol ederek eve geldim. Cevap verseydim tartışma fiziksel kavgaya dönerdi çünkü. Sonra bu sinir anımda WhatsApp sınıf grubuna baktığımda benimle ilgili saçma sapan bir resim attıklarını gördüm. İyice tepem attı ama yine de 4 yıllık arkadaşlarımdır dedim ve sakin kalmaya çalıştım. Fotoğrafı gruptan siler misiniz dedim. Sonra zargananın biri beni terslemeye ve küfretmeye başladı durduk yere. Şimdi olayı kendi kendine büyüttü ve ailevi değerlerime sövmeye kalkıp beni kavgaya çağırdı. Bilek güreşi yaparken 2 eliyle yatıramayan eleman beni 1V1'e çağırınca neler olacağını bildiğim ve başıma bela almak istemediğim için gitmeyi düşünmüyorum. En ufak bir korku yok içimde kendisine karşı. Sadece tansiyon hastasıyım ve aşırı sinirlendiğim için sinirden elim kolum titriyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal o kişi tek gelmeyecek zaten kaldı ki dediğin gibi biri ise oda biliyordur seni yenemeyeceğini o yüzden yanında kesici bir şeyler bile getirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı