RX 5600 XT ile mining yapılır mı?

Kartın ömrü azalır mı?
Hazır uzay sistemli değil normal bir oyun bilgisayarı şeklinde kassam sorun olur mu?
3 önde 1 arkada fanım var soğutma sorunu yaşar mıyım fan eklimi fazladan?

7/24 açık makine değil mi?
ve elektriğe ne kadar etkisi var?
Kartı UV ederseniz, karta etkileri azalıyor, bir de elektrik daha az geliyor. Bir de her 4 fanlı kasa iyi olmuyor model atabilirseniz daha iyi bilgilendirirler. Ancak bu işlerden çok anlamam. Bu işlerle profesyonel olarak ilgilenen YouTube kanalları var oradan bakabilirsin.

Dostum gelen elektrik kârın yanında hava civa ortalama 120-130 dolar arası aylık getirisi var maksimum gelecek elektrik faturası da 100 lira belki. Aylık 800 lira gelse bunun 100'ü elektrik 700 kar 700x12 8400 gittiği yere kadar gider sonra güzel bir kart alırsın.

Aylık 25dolar alırsınız. Benim bir arkadaş yapıyordu. Size önerim: Yapmamanızdır.
Neden?
Daha elektrik faturası gelmedi fanlarım %36'da sıcaklıklarım 50-54 arası değişiyor.
Aile ile mi yaşıyorsunuz benim aile başımı ağrıtacak gibi :D
Harçlığım çıksın diye yapacağım da RX 5600XT ile kaç hız ile kasarım ve yapmam gereken ayarlar modlama vesaire nelerdir?
Dostum gelen elektrik kârın yanında hava civa ortalama 120-130 dolar arası aylık getirisi var maksimum gelecek elektrik faturası da 100 lira belki. Aylık 800 lira gelse bunun 100'ü elektrik 700 kar 700x12 8400 gittiği yere kadar gider sonra güzel bir kart alırsın.
Hocam fazla ekran kartı olan insanlar PSU'dan anakarta nasıl elektrik veriyorlar?
her makine için farklı PSU kullanamayacaklarına göre ek bir kablo girişimi satın alıp PSU'ya dahil ediyorlar?

Son düzenleme:
Neden?

Aile ile mi yaşıyorsunuz benim aile başımı ağrıtacak gibi :D
harçlığım çıksın diye yapacağım da RX 5600XT ile kaç hız ile kasarım ve yapmam gereken ayarlar modlama vesaire nelerdir?

Hocam fazla ekran kartı olan insanlar PSU'dan anakarta nasıl elektrik veriyorlar?
Her makine için farklı PSU kullanamayacaklarına göre ek bir kablo girişimi satın alıp PSU'ya dahil ediyorlar?

Evet ailemle yaşıyorum sorun etmediler sonuçta para kazanıyorsun.
Evet ailemle yaşıyorum sorun etmediler sonuçta para kazanıyorsun.

Modlama karttan karta değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı