RX 5600 XT Metro Exodus FPS sorunu

sakal5323

Hectopat
Sistemim 16 GB DDR 3200 MHz RX 5600XT R5 2600. Sorunum şu: Oyunu 2K Ultra ayarla da oynuyorum oyun hakkında fazla bilgim yok, fazla da sevmiyorum ama bilgisayarda olduğu için oynamak istiyorum fakat sorun şu çöl haritasına daha yeni geldim. Oraya gelene kadar FPS sorunu yaşıyordum fakat fazla dert etmedim ama çöl haritasında artık canım sıkıldı. Bomboş arazi olan yerlerde FPS 30 kadar düşüyor savaş esnasını bahsetmiyorum bile. İster Low ister Ultra olsun FPS yerlerde.

Sistemim 16 GB DDR 3200 MHz RX 5600XT R5 2600. sorunum şu: Oyunu 2K Ultra ayarla da oynuyorum oyun hakkında fazla bilgim yok, fazla da sevmiyorum ama bilgisayarda olduğu için oynamak istiyorum fakat sorun şu çöl haritasına daha yeni geldim. Oraya gelene kadar FPS sorunu yaşıyordum fakat fazla dert etmedim ama çöl haritasında artık canım sıkıldı. Bomboş arazi olan yerlerde FPS 30 kadar düşüyor savaş esnasını bahsetmiyorum bile. İster Low ister Ultra olsun FPS yerlerde.

1080P dener misin?
Bir de işlemcin ne?

Sistemim 16 GB DDR 3200 MHz RX 5600XT R5 2600. Sorunum şu: Oyunu 2K Ultra ayarla da oynuyorum oyun hakkında fazla bilgim yok, fazla da sevmiyorum ama bilgisayarda olduğu için oynamak istiyorum fakat sorun şu çöl haritasına daha yeni geldim. Oraya gelene kadar FPS sorunu yaşıyordum fakat fazla dert etmedim ama çöl haritasında artık canım sıkıldı. Bomboş arazi olan yerlerde FPS 30 kadar düşüyor savaş esnasını bahsetmiyorum bile. İster Low ister Ultra olsun FPS yerlerde.
2K Ultrada oynamanız zor. 1080 Ultrada ancak oynarsınız. Sistemi yoran bir oyun Exodus.

Korsan oynuyorsanız güncelleme almadığı için performans iyileştirmelerini göremezsiniz. Aynı durumu yaşadığımdan biliyorum. Onun dışında orijinal bile olsa Metro Exodus bilgisayar katili bir oyun zaten. Ben de 1660 Super ile 1080p Ultra'da 40 FPS'lere kadar düşebiliyorum yer yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı