RX 5600 XT sıcaklık değerleri

Yok bende öyle bir sorun. Sizde var mı?
Bende var ve anlamadım. Stres testi yapıyorum %100 yüke bindiriyorum çıt çıkmıyor ama atıyorum GTA V giriyorum garip bir cızzlama sesi geliyor kart civarından. Coil whine sandım başta ama testlerde niye olmuyor o zaman dedim. Ya da HoI 4 oynuyprum onda olmuyor mesela. Fansa sorun testte de fan dönüyor oyunda da.

Bende var ve anlamadım. Stres testi yapıyorum %100 yüke bindiriyorum çıt çıkmıyor ama atıyorum GTA V giriyorum garip bir cızzlama sesi geliyor kart civarından. Coil Whine sandım başta ama testlerde niye olmuyor o zaman dedim. Ya da HOI 4 oynuyprum onda olmuyor mesela. Fansa sorun testte de fan dönüyor oyunda da.

Bende anlayamadım Sadece GTA 5'de mi yoksa başka yeni nesil oyunları Ultra ayarda oynayınca da öyle oluyor mu?
Hocam AMD Radeon ayarlarından Fan Curve ayarlayın kendinize göre 70'i geçmez.
Fanları mı hızlandırayım diyorsunuz

Bende anlayamadım Sadece GTA 5'de mi yoksa başka yeni nesil oyunları Ultra ayarda oynayınca da öyle oluyor mu?
Ağır grafikli oyunlarda. Basit oyunlarda sorun yok. Tuhaf, kart sanki oyun seçiyor resmen:)

Ağır grafikli oyunlarda. Basit oyunlarda sorun yok. Tuhaf, kart sanki oyun seçiyor resmen:)

Bence Test'de bir cızırtama çıkmamasının sebebi oynadığın Ultra grafikli oyunların ekran kartını sistemden daha fazla zorlaması. MSAA FXAA falan hele bir de 4 k da oynuyorsan 😀 Bence kartın garantisi devam ediyorsa garantiye vermeyi deneyebilirsin.
Bence Test'de bir cızırtama çıkmamasının sebebi oynadığın Ultra grafikli oyunların ekran kartını sistemden daha fazla zorlaması. MSAA FXAA falan hele bir de 4 k da oynuyorsan 😀 Bence kartın garantisi devam ediyorsa garantiye vermeyi deneyebilirsin.
*sisten yazmışım test yerine

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı