RX 5600 XT Mech OC sıcaklık değerleri

Kredi kartı ile alacaksanız Vatan'a göz atın derim, vade farksız verdikleri için fiyatı neyse onu ödersiniz. Diğer şirketler vade farkı ile veriyor, bunları göz önünde bulundurmak lazım.

12 taksit seçeneği yok hocam alamam oradan maalesef İtopya üzerine az bindiriyor bu yüzden orayı tercih edeceğim karti kullanan bir sürü kullanıcı var şikayetçi olan görmedim pek hocam ama bu videolar beni tereddütlendiriyor.

Herkese merhaba sayın Technopat ailesi
Yaklaşık 1 aya yeni sistem alacağım ve sistemime RX 5600 XT Mech OC alacağım. Kartı bayağı araştırmak istiyorum fakat hakkında tatmin edecek kadar video yok. Ben de Technopat'ta konular açmaya başladım. RX 5600 XT'nin 14 Gbps modelini al demişti herkes ama yeni gelen BIOS Update ile kart da 14 Gbps'le ulaşmayı başarıyor. Bellek ve frekans hızları RX 5600 XT'nin diğer modelleri gibi oluyor.
Şimdi asıl sorum ise bu kartı araştırırken 2 videoya denk geldim. Sıcaklıkla alakalı bir sorun var gibi gözüküyor. Ev içi ortam çok sıcak olsa bile o kadar ısınması yalan gibi geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da fan hızı da gayet fazla ve sıcaklıklar uçmuş durumda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da ise kart 60 dereceyi geçmiyor. Her iki video ise 1440P.
hocam hangi kartı aldınız

Geri
Yukarı