RX 5600 XT sistem alınır mı?

Bütçe
6500-6800

Heisenberke

Hectopat
Tek tek topladığımda daha pahalı olduğu için bunu almayı düşünüyorum tabii birkaç değişiklik yaparak alacağım. Bunlardan ilki SSD'yi kronik sorunlu Adata yerine Kingston A400 240 GB seçmek. İkincisi ekran kartını 3 fanlı model olan XFX 5600XT thicc 3 Ultra ile değiştirmek. Üçüncüsü kasayı Cougar yerine Cooler Master MB511 ile değiştirmek çünkü birkaç kişi bu kasanın hava akışının kötü olduğu söylemişti. Fakat aklımda küçük bir soru kaldı alacağım kasanın içindeki PSU'nun marka modeli sitede yazmıyor. Sizce bu fiyata bu kasa alınır mı?
Cooler Master MB511'in linki.

kasanın içinde cooler master MWE 650w modeli bulunuyor psu konusunda şüpheniz olmasın bende o sistemi düşünüyorum 3500x kafama yatmadı pek bide 240 GB ssd nin yeteceğini sanmıyorum Team 480gb da kalabilir Team köklü bir marka diye biliyorum birde ekran kartının 3 fanlı modeli normalde daha pahalıyken neden o sistemde 32 tl daha ucuz anlamış değilim işin içinde bir bit yeniği olabilir direkt 2 fanlı olanı almanızı öneririm
kasanın içinde cooler master MWE 650w modeli bulunuyor psu konusunda şüpheniz olmasın bende o sistemi düşünüyorum 3500x kafama yatmadı pek bide 240 GB ssd nin yeteceğini sanmıyorum Team 480gb da kalabilir Team köklü bir marka diye biliyorum birde ekran kartının 3 fanlı modeli normalde daha pahalıyken neden o sistemde 32 tl daha ucuz anlamış değilim işin içinde bir bit yeniği olabilir direkt 2 fanlı olanı almanızı öneririm
tarihe bakmadan yazdım sen sistemi toplamışsındır şimdiye :D

Kasanın içinde Cooler Master MWE 650W modeli bulunuyor PSU konusunda şüpheniz olmasın bende o sistemi düşünüyorum 3500X kafama yatmadı pek bir de 240 GB SSD'nin yeteceğini sanmıyorum Team 480GB'da kalabilir Team köklü bir marka diye biliyorum bir de ekran kartının 3 fanlı modeli normalde daha pahalıyken neden o sistemde 32 TL daha ucuz anlamış değilim işin içinde bir Bit yeniği olabilir direkt 2 fanlı olanı almanızı öneririm.

Tarihe bakmadan yazdım sen sistemi toplamışsındır şimdiye :D.

Aynen topladım bile ama RTX 2060 ile topladım 😄. Uzun araştırmalar sonucunda NVIDIA almanın daha mantıklı olacağını düşündüm. Hem DLSS ve RTX kullanabilmek hem de yazılımının daha iyi olması nedeniyle ve bir de güzel bir indirim yakaladım 5600XT ile hemen hemen aynı fiyata geldiği için tek tek topladım şu an çok memnunum sadece bazı ağır oyunlarda çok ısınıyor 78-79 derecelere çıkıyor o da Gigabyte'ın genel sorunuymuş ama olsun şu anlık memnunum.

rtx 2060 lı sistem uyguna bulamadım şu sistemi düşünüyorum bende BLADE-5600XT / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RX 5600 XT EVO 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR rtx teknolojisi 2060 ta yok gibi bişey deniyo açınca fps baya düşüyormuş
Aynen topladım bile ama RTX 2060 ile topladım 😄. Uzun araştırmalar sonucunda NVIDIA almanın daha mantıklı olacağını düşündüm. Hem DLSS ve RTX kullanabilmek hem de yazılımının daha iyi olması nedeniyle ve bir de güzel bir indirim yakaladım 5600XT ile hemen hemen aynı fiyata geldiği için tek tek topladım şu an çok memnunum sadece bazı ağır oyunlarda çok ısınıyor 78-79 derecelere çıkıyor o da Gigabyte'ın genel sorunuymuş ama olsun şu anlık memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı