RX 5600 XT sistemde ekran gidip geliyor

Kesin çözümü nedir bilmiyorum ancak yardımcı olmak için aşağıdakileri yapmanız belki sıkıntıyı düzeltebilir.
Bu ekran kartını araştırırken markaların vBios yayınladıklarını gördüm. Eğer güncel değilse güncelleyin.
Kullandığınız ekran kartı sürümü WHQL mi, değilse WHQL sürümü yükleyip tekrar oynamayı deneyin.
Kablo bağlantılarında gevşeklik olabilir, kontrol edebilirsiniz.
Benim aklıma bunlar geldi.

Kesin çözümü nedir bilmiyorum ancak yardımcı olmak için aşağıdakileri yapmanız belki sıkıntıyı düzeltebilir.
Bu ekran kartını araştırırken markaların vBios yayınladıklarını gördüm. Eğer güncel değilse güncelleyin.
Kullandığınız ekran kartı sürümü WHQL mi, değilse WHQL sürümü yükleyip tekrar oynamayı deneyin.
Kablo bağlantılarında gevşeklik olabilir, kontrol edebilirsiniz.
Benim aklıma bunlar geldi.
Peki bunları nasıl yapacağımı söyleyen video veya konu varmıdır

Ben daha bu sıkıntıyı tam olarak sürücü ile çözen görmedim. Ya PSU değişiyor ya kablo değişiyor ya ekran kartı değişiyor genelde dikkat edin.

Ben daha bu sıkıntıyı tam olarak sürücü ile çözen görmedim. Ya PSU değişiyor ya kablo değişiyor ya ekran kartı değişiyor genelde dikkat edin.
sistemi ilk aldığımda değil de sıkıntıyı 1-2 gün önce yaşadım ekrandaki pikseller kayıp değişik bi görüntü felan oluşuyor
@igNr tam bir sistemini yazar mısın? Yalnızca monitör ve ekran kartı ile bu sorunu bulmak zor.
amd ryzen 5 3600
b450m gaming plus max msi
rx5600xt
650w psu
8x2 16 gb ram
bilgisayar gelmeden önce testler yapıldığında sıkıntı yoktu umarım bir parça değişmez :/

Ben aynı sıkıntıyı 6700 XT ile yaşıyorum bana VRAM arızası dediler ama hala tam anlamıyla çözebilmiş değilim. Forumlara baktığımda çoğu AMD kullanıcısında gördüm ve dün gece aynı sıkıntıyı üst seviye bir sistemi olan arkadaşım anlık olarak yaşadı. Sorun ne hala anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı