RX 5600 XT vs GTX 1660 Super

RX 5600 XT mi, GTX 1660 Super mi?

• Oy verenlerin toplamı
    63
RTX 2060 Daha pahalı, DLSS ve RTX teknolojisi var driver sorunları yok.
RX 5600 XT Daha ucuz ama DLSS ve RTX teknolojisi yok, driver sorunları herkes var diyor ama kendi deneyimime göre neredeyse hiç kalmadı 3 aydan beri kullanıyorum ve sadece bugün WattMan hatası aldım onun dışında da başka bir hata ile karşılaşmadım ve aldıkları FPS değerleri neredeyse aynı, oyundan oyuna birkaç FPS değişiklik gösteriyor.

RX 5600 XT Daha ucuz ama DLSS ve RTX teknolojisi yok, driver sorunları herkes var diyor ama kendi deneyimime göre neredeyse hiç kalmadı 3 aydan beri kullanıyorum ve sadece bugün WattMan hatası aldım onun dışında da başka bir hata ile karşılaşmadım ve aldıkları FPS değerleri neredeyse aynı, oyundan oyuna birkaç FPS değişiklik gösteriyor.

Dostum 2060 kartındaki RTX teknolojisi yok denilecek kadar az bu kadar abartmayın artık.

Driver sorunu artık aşırı derecede azaldı tahminimce Ocak'ta hepsi biter.
Olay aslında şurda Ray Tracing ile oyun oynamak vs. istiyorsan 2060.
Yok ben Ray Tracing nabıcam perfronmans manyağıyım diyorsan 5600 XT.
Dostum 2060 kartındaki RTX teknolojisi yok denilecek kadar az bu kadar abartmayın artık.
Sonuçta var. Ama 5600 XT hem ucuz,hemde daha güçlü.
Bana göre 3070 dışında RTX kart alınmamalı.

Benim gördüğüm yorumlar aynı şeyi söylemiyor. :)
Yok karıştırıyorsun.
5600XT (hele ki yeni sürücüler ile) 2060'ı solluyor. Sürücü sorunları da azaldı hatta puf oldu uçtu.

Tercihinizi 5600XT'den yana yapmanızı bir 5600XT kullanıcısı olarak söylüyorum. :)

Yanlış, GTX 1660 Super'in rakibi RX 590 ve RX 5500 XT'dir. RX 5600 XT GTX 1660 Super'in rakibi olamaz, RX 5600 XT RTX 2060 ile eşit bir kart.
Tamam da her RX 5600 XT, RTX 2060 performansı vermiyor diye biliyorum. Sadece performansı arttıran VBIOS'un yüklü olduğu RX 5600 XT'ler RTX 2060 performansı veriyor diye biliyorum. Bu da her RX 5600 XT'de yok diye biliyorum. İlk VBIOS ile RX 5600 XT, GTX 1660 Ti'ın rakibiydi diye hatırlıyorum.

Hangisi daha cringe? RX 5600 XT ile GTX 1660 Super'i karşılaştırmak mı yoksa bu karşılaştırmada GTX 1660 Super için oy vermek mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı